Як прибрати дату з фотографії.

Деякі цифрові фотокамери за замовчуванням ставлять штамп дати на фотографію. Якщо ви забули змінити настройки фотоапарата, а штамп стоїть в самому невідповідному місці, або просто заважає вам, то прибрати його не складе великої праці.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop, встановлена на вашому комп'ютері
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і завантажте в нього свою фотографію.
2
Потрібну вам область обробки фотографії збільште настільки, щоб виконувати роботу було максимально зручно, і вам не довелося вдивлятися в картинку. Для збільшення скористайтеся коліщатком миші і утримуючи Alt.
3
Виберіть інструмент Clone Stamp tool, значення 17, і клацніть на чистій області фотографії безпосередньо поруч з датою, затиснувши при цьому клавішу Alt.Теперь відпустіть клавішу Alt і клацніть на даті. Зображення з "захопленої" попереднім дією області фото буде перенесено. Діючи таким чином, клонуйте зображення, прибираючи дату.Во час процесу поряд з місцем клацання з'являтиметься "хрестик", який вказує на те місце, звідки береться клонована ізображеніе.Чем вище значення інструменту, тим складніше точно накласти зображення.
4
Весь процес потрібно зробити максимально акуратно, уважно відстежуючи фрагменти фото, які ви будете вибирати для клонірованія.Не слід занадто поспішати. Під час процесу частіше вибирайте область, з якої береться зображення для клонування.
5
В результаті виконаної роботи перед вами має бути фото без штампа дати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UMIEsWUCZe4