Ластівчине гніздо: Як зробити малюнок олівцем.

На сьогоднішній день в світі сучасних технологій існує безліч програм, які дозволяють малювати без застосування паперу й олівця. Найбільш популярною з усіх є програма Photoshop, яка призначена для обробки і створення зображень і малюнків високої якості. Але деякі люди досі люблять малювати звичними олівцями.
Інструкція
1
Навчитися малювати прості сюжети може практично будь-яка людина, в цьому немає нічого складного. Існує безліч технічних прийомів, які можна освоїти в досить стислі терміни, і ви зможете намалювати такі прості речі, як гніздо, ластівку або зображення інших птіц.Чтоби намалювати ласточкино гніздо, візьміть чистий аркуш паперу. На першому етапі використовуйте для малювання звичайний олівець, так як у випадку невдалого нанесення лінії або кривої її завжди можна стерти за допомогою гумки. Після того, як ви підготували всі інструменти для малювання, можна приступати.
2
Намалюйте стіну і дах, хоча б схематично, і розташуйте їх перпендикулярно відносно один одного. На місці з'єднання даху і стіни намалюйте ескіз ласточкиного гнізда у вигляді півкіл на площині стіни і дахи. Далі з'єднайте ці півкола в один об'ємний об'єкт. На завершальному етапі домалює на поверхні гнізда гілки і соломинки. От і все, схематичний малюнок ласточкиного гнізда готовий. При малюванні наносите лінії м'яко, не натискаючи на олівець. Так ви в будь-який момент зможете стерти невдалий штрих, щоб потім намалювати новий.
3
Гніздо глухаря малюється подібним же чином. Відмінністю є лише те, що воно, як правило, розташоване в лісовій місцевості, а значить, доведеться потрудитися над малюванням гілок і стовбурів дерев. Навчившись малювати, ви зможете хвалитися власними творами мистецтва перед своїми родичами і друзями. Природно, щоб стати дійсно хорошим художником потрібно мати дещицю таланту, без якого ваші картини не будуть провокувати нуртування почуттів та емоцій в людських душах і сердцах.Еслі не хочете вчитися малювати самостійно, зверніться до професійних художникам, які за невелику плату навчать вас основам свого ремесла . Або ж можна записатися в спеціальні студії, де проводиться навчання цілої групи учнів. У будь-якому випадку той, хто хоче малювати, обов'язково цьому навчиться.