Як приготувати водорості для суші.

Морські водорості - це своєрідні овочі моря. Вони використовуються для приготування салатів, супів, суші. Ніжний смак самих водоростей здатний відтінити смакові якості інгредієнтів у складі страв, надаючи їм вишуканість і неповторність. Для приготування страв японської кухні використовується більше тридцяти видів водоростей.
Вам знадобиться
  • - водорості норі - 1 уп.
Інструкція
1
Водорості є продуктом з високим вмістом вуглеводів, а також заліза, фосфору, кальцію, йоду, вітамінів А і С. На прилавки магазинів вони надходять, як правило, в сушеному вигляді.
2
Для приготування суші використовуються так звані водорості норі. Зовнішній вигляд являє собою сушені і тонкі аркуші, схожі на плівку. Норі відносяться до сімейства червоних водоростей, звідси і коричнево-зелений колір. Довжина не перевищує 25 см, ширина - 5 см. Перед надходженням у продаж норі промивають проточною прісною водою. На розстелених під сонцем дерев'яних або бамбукових рамах сушать ці водорості.
3
Від грамотного приготування водоростей норі залежить не тільки форма і естетичний вигляд готового блюда, а й смакові якості. Візьміть аркуш водорості норі і швидко прогрійте його з двох сторін на вогні, тримаючи лист в горизонтальному положенні і прогріваючи його рівномірно по всій довжині. Вогонь повинен бути найменшим. Через 2-3 секунди водорість прожарітся, стане хрусткою і розсипчастою. Смажити на грилі ці водорості можна.
4
Візьміть макісу, це циновка для формовки суш, покладіть на неї лист водорості вниз блискучою стороною, при цьому на тьмяну бік накладається рис та інгредієнти для суш.
5
За допомогою норі готують рулетное суші, рисові кульки (онігирі), рисові тістечка (моті). Проявляючи фантазію, сушені водорості можна подрібнювати, нарізати тонкими смужками і прикрашати суші і супи з японської локшини.
Зверніть увагу
У магазинах можна зустріти мінілісти водоростей розміром 8 на 3 см. Їх використовують для приготування щоденних сніданків. Можуть бути вже в підсмаженому вигляді і покриті соусом, схожим на соєвий.
Корисна порада
Зберігати водорості необхідно тільки в герметично закритому посуді або пакеті в сухому місці. Якщо пакет з водоростями укласти в закритий контейнер, то водорості в цьому випадку збережуться необмежену кількість часу.