Як приготувати колобок. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Дитина, почувши розповідь казки про колобка, в більшості випадків, просить маму, бабусю спекти такий же. У казці, звичайно, подано докладний рецепт. Але використовувати його на практиці неможливо. На цей випадок існує простий рецепт смачного колобка.
Вам знадобиться
  • Печиво "Ювілейній" (без добавок) - 1 кг.
  • Варене згущене молоко - 2 банки.
  • Какао-порошок - 50 г.
  • Масло вершкове - 200 г.
  • Мясорубка - 1 шт.
  • Тарілка для тіста - 1 шт.
Інструкція
1
Для початку нам необхідно підготувати для перемелювання печива м'ясорубку з ситечком, в якому будуть маленькі отвори, а також печиво і тарілку для тіста колобка. Тарілка для замісу тіста для нашого колобка повинна бути з великим поглибленням, щоб тісто легше було перемішувати. Перемелюємо через м'ясорубку все підготовлене печиво і відсипався від основної перемеленої маси рівно 50 грам крихти печива для обсипання колобка. А основну масу висипаємо в підготовлену тарілку для тіста колобка.
2
На другому етапі готуємо дві банки вареного згущеного молока і 50 г. какао-порошку. Акуратно відкриваємо дві банки вареного згущеного молока. І додаємо їх в основну масу печива. Далі в цю ж масу висипаємо какао-порошок. Збиваємо міксером масу на першому режимі 1-2 хвилини.
3
Далі проводимо останній етап підготовки інгредієнтів. Готуємо 200г. масла вершкового, залізну кружку і ложку. Беремо масло вершкове, нарізаємо дрібними скибочками, складаємо в залізну кружку і розтоплюємо на повільному вогні. Розігріте масло вершкове додаємо в наше тісто. Беремо ложку і починаємо вимішувати тісто. Його необхідно заважати, поки у нас не вийти однорідна маса.
4
І ось завершальний етап приготування казкового колобка. Замісити тісто, накриваємо його вологим рушником. Даємо йому настоятися 5-10 хвилин в приміщенні. Потім переходимо до ліплення колобка. Залишаємо невеликий шматок тіста для подальшої ліплення очей, носика, ніжок та ручок нашого колобка. З тесту, ліпимо колобок і перекладаємо його на блюдо. Беремо 50 грам залишеного печива і обсипаємо нашого колобка. Далі ліпимо оченята, носик, ручки і ніжки і прикріплюємо їх колобку. Ставимо получившегося колобка в холодильник на 10 хвилин. Через 10 хвилин наш колобок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PyRmhsTkVAs
Зверніть увагу
Записи з мітками 'як спекти колобок'. Для приготування колобка потрібно: 2 склянки борошна, 50 г свіжих дріжджів, 3 варені картоплини, 1 стакан води, сіль за смаком. Борошно просіяти, всипати сіль, влити розчинені в теплій воді дріжджі, додати товчений варену картоплю.
Корисна порада
Кілька рецептів. Колоб (або, як ласкаво його прозвали, «колобок») - хлібний куля з декількох сортів борошна. Колобки пекли не завжди, а лише коли на звичайний хліб не вистачало інгредієнтів. На колобок йшли залишки різного борошна - все, що було в домі, а ще все поскребкі діжі, які зазвичай залишалися на закваску. Як спекти торт без борошна? Чим нагодувати Карлсона?