Як зарядити шахтарський ліхтар. зарядка лампи шахтарські.

Шахтарські ліхтарі інакше називають коногонки і існує цілий десяток їх різновидів. Знаходяться всередині ліхтарів акумуляторні блоки бувають 3 типів. Одним потрібно долив електроліту, іншим же немає. Доливні акумуляторні блоки не так чутливі до режиму розряду/заряду.
Інструкція
1
Всі ці ліхтарі періодично доводиться заряджати. Якщо у вас модернізований ліхтар, він почне блимати при зниженні напруги. Якщо ж ні сигнализирующей схеми, подивіться, яка сила світла у нього при 3,0 V, відстежите критичний момент і зарядіть акумулятор ліхтаря. Акумулятор не можна розряджати менше 3,0 V і заряджати більше 4,8 V, інакше він вздуется, так як вода буде розкладатися.
2
При використанні зарядних пристроїв дотримуйтесь наступних правил. Розрядите ліхтар до 3,0 V. Якщо у вас заводське зарядний пристрій, воно саме виконає правильні дії: спочатку розряджає акумулятор до значення 3,0 V, потім його заряджає до 4,7 V. При підвищенні напруги понад цього значення включається автоматично режим « Аварія ».
3
При зарядці прослідкуйте, щоб сила струму була 1,08 А або трохи менше (в цьому випадку потрібно більше часу для зарядки. Заряджати ліхтар можна навіть при О, 92 А). Сила струму більше 1,08 А протипоказана. Контролюйте напругу. Воно повинно бути від 3,8 до 5,4 V. Якщо напруга буде менше, то ліхтар зарядиться; якщо воно більше, відбудеться паралельне розкладання води.
4
Не помиліться в полярності, інакше ви зіпсуєте ліхтар. Для цього попередньо біля контактів на зарядному пристрої та ліхтарі зробіть позначки "+" і "-". Контакти розташовані в головній частині. Знайдіть металеву головку з шайбою, розташовану в 4 см від місця приєднання шнура - там знаходиться «мінус». «Плюс» ж знаходиться в поглибленні, яке розташоване на металевому тримачі. Усередині поглиблення є втулка з прорізом, а під втулкою і знаходиться контакт.
5
Обнажите контакт - для цього поверніть втулку на 180 градусів навколо своєї осі, поки не побачите, що через проріз оголився контакт, підключіть батареї ліхтаря до зарядного пристрою. Слідкуйте за температурою батареї - при перегріванні вона може роздутися. Для цього розкрийте блок живлення у ліхтаря.
6
Не залишайте зарядку більш ніж на 13 годин включеною, інакше вона автоматично перейде на режим «розряду». Якщо у вас саморобний зарядний пристрій, за процесом зарядки стежте за допомогою вольтамперметр.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H7Ec8FnvlyM
Заряджати акумулятор поза автомобіля необхідно тільки, коли він повністю розряджений, що часто трапляється в зимовий час. А в морози процес зарядки дещо ускладнюється. Тому необхідно дотримуватись деяких правил по зарядці акумулятор а в холодну пору року.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій, відповідне параметрам вашого акумулятора, широка пласка викрутка.
Інструкція
1
Перед зарядкою акумулятор необхідно забрати з морозу і занести в тепле приміщення на один або дві години.
2
Начисто протріть клеми акумулятор а. Далі за допомогою плоскої широкої викрутки відкрутіть пробки, які закривають "банки" акумулятор ної батареї.
3
З'єднайте клеми батареї з відповідними контактами зарядного пристрою. Спочатку з'єднаєте "плюс" акумулятор а з "плюсом" зарядника, а після "мінус" акумулятор а з "мінусом" зарядного пристрою.
4
Вставте вилку зарядного пристрою в мережу.
5
Після того як акумулятор заряджений, необхідно спочатку вимкнути зарядний пристрій, а потім зняти контакти з акумулятор ної батареї, починаючи з "мінуса".
Зверніть увагу
У сильні морози не можна зберігати повністю розряджену батарею на холоді. Це може призвести до того, що щільність електроліту значно знизиться і акумулятор прийде в непридатність.
Корисна порада
Зарядний струм необхідно виставити на значення, що не перевищує 0,1 від ємності акумулятора. Так, якщо ємність акумулятора 60А, то максимальна сила зарядного струму повинна становити 6А.Аккумулятор вважається зарядженим, коли щільність електроліту і напруга постійні протягом двох або трьох годин.