Як змінити свій логін і пароль. Як змінити логін в контакті.

Кожен день тисячі людей забувають свої паролі, заводять нові поштові ящики і просто змінюють свої дані. Здавалося б, поміняти пароль і логін не важко. Однак якщо ви новий користувач, то, можливо, вам доведеться докласти трохи зусиль, щоб знайти дану функцію. Але нічого складного в цьому немає.
Інструкція
1
Як поміняти логін і пароль «ВКонтакте. Зліва на сторінці знаходиться меню. Там є різні пункти, знайдіть і виберіть «Мої установки. Нагорі є список всіх налаштувань. Зупиніть свій погляд на «загальних налаштуваннях. Перегорніть сторінку трохи вниз і ви побачите написи: змінити адресу електронної пошти (або логін) і змінити пароль. Там ви зможете поміняти логін і пароль. Але! Будьте уважні! Щоб поміняти логін або адресу електронної пошти, необов'язково знати старий, а от без старого пароля новий зробити не можна.
2
Як поміняти пароль і логін на www.rambler.ru. У верхньому лівому кутку знайдіть: настройки, допомогу і вихід. Звичайно ж, зайдіть в настройки. Відкривається «вид пошти. Внизу зліва блакитним кольором будуть відзначені «Rambler ID: особисті дані, зміна пароля і настройка аватара. У зміні пароля ви зможете поміняти пароль. А ось зміна логіна в настройках не передбачена.
3
«Твіттер також не володіє складною технікою зміни пароля. У правому верхньому куті знаходиться ваша фотографія, а поруч написаний нік. Натисніть на нього. Вилізе три пункти: настройки, допомогу і вийти. Зайдіть в настройки. Там буде кілька підпунктів. Знайдіть пароль. Саме там зможете його поміняти. Зайти в налаштування можна й іншим способом. При вході на сторінку, відкривається ваш профіль. Під фотографією можна його змінити. Таким чином ви знову перейдете в меню налаштувань, де вже відомим способом зможете поміняти пароль.
4
Хочеться відзначити, що пароль можна змінити завжди, варто лише уважно переглянути настройки, а ось зміну логіна передбачають не всі сайти. Так, наприклад, поштові ящики та інші адреси завжди залишаються незмінними, а паролі до них можна міняти стільки, скільки захочеться. Але найголовніше - не забувайте паролі і завжди уважно їх записуйте, щоб не було помилок і завжди можна було без проблем зайти на зацікавив сайт.
Зверніть увагу
Як змінити пароль в соціальній мережі «Вконтакте»? Для того щоб змінити пароль для входу в соціальну мережу «Вконтакте» необхідно у вікні відкритої особистої сторінки перейти за посиланням «Мої установки». На оновилася сторінці перейдіть до розділу «Змінити пароль».
Корисна порада
І так, для того, щоб змінити пароль В Контакте, вам потрібно увійти на свою сторінку В Контакте, потім в лівому куті віконця клацнути лівою кнопкою миші по посилання «Мої установки». В рядку «Повторіть пароль» введіть пароль, який вказали в рядку «Новий пароль». Обов'язково запишіть пароль в свій блокнот, записну книжку або на листок паперу. Після того, як ви все зробили, натисніть кнопку «Змінити Пароль».