Як порахувати валовий прибуток.

Заповнюючи бухгалтерський звіт, ви повинні відокремити показники прибутку від продажів, реалізації, валового прибутку, прибутку до оподаткування та чистого прибутку. Тому будьте уважні, оформляючи документацію, точно проводите підрахунки. Від вашої роботи залежить стан поточних справ, планування доходів і витрат підприємства та обсягів випуску продукції. За основу всіх розрахунків візьміть визначення валового прибутку.
Інструкція
1
Складіть суми надійшли коштів та іншого майна, враховуючи показник дебіторської заборгованості. Так ви розрахуєте виручку, яку отримали від реалізації товару або послуг. Виключіть зі своїх розрахунків значення ПДВ, акцизів і обов'язкових платежів. Зверніть увагу, що якщо ваша організація займається реалізацією товарів і послуг, використовуючи комерційний кредит, наданий з розстрочкою та відстрочкою оплати, ви до бухгалтерського обліку повинні прийняти виручку в загальній сумі дебіторської заборгованості.
2
Якщо ви маєте справу з надходженнями та (або) з дебіторською заборгованістю за договорами, а виконання зобов'язань за ним передбачено не грошовими коштами, відбивайте їх в бухгалтерському обліку за вартістю товарів, отриманих юридичною особою або підлягають отриманню.
3
Встановіть вартість товарів, які ваше підприємство отримало або скоро отримає. Не зважайте в розрахунках суми отриманих авансів, а також коштів, що надійшли як задатки чи застав. Відбивайте всі знижки і націнки, які введені згідно з відповідними договорами.
4
Визначте собівартість реалізованої продукції та послуг. Обов'язково внесіть в суму витрати по всіх звичайних видах діяльності з надання послуг і виконання робіт. Якщо ваше підприємство займається виробництвом, вам належить підрахувати собівартість всієї реалізованої готової продукції. Якщо ваша організація надає послуги, підрахуйте всі витрати, понесені в результаті виконання послуг. Якщо ви є торговою фірмою, складіть покупну вартість своїх реалізованих товарів.
5
Ключове рішення провести досить просто. Тепер від суми виручки відніміть значення отриманої собівартості всієї реалізованої продукції або послуг. Так ви отримаєте значення валового прибутку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KQUecn35h0M
Невраховані готівку досить часто використовуються підприємствам для різних цілей, серед яких навіть хабарі посадовим особам. Переведення в готівку прибутку сприяє також зменшенню нарахувань до бюджету і позабюджетні фонди, допомагає відшкодувати ПДВ, здійснити оплату товарів і послуг за нижчими розцінками. Дуже важливо при цьому отримати гроші без залучення до підприємства уваги правоохоронних та податкових органів.
Інструкція
1
переводили в готівку грошові кошти підприємства через зняття з розрахункового рахунку готівки на придбання сільгосппродукції, оплату електроенергії та комунальних послуг, придбання для компанії малоцінних предметів або на службове відрядження. Пам'ятайте, що законодавчо такі розрахунки обмежені сумою до 60 тисяч рублів.
2
Укладіть фіктивний договір на надання фірмі різних послуг фізичними особами та індивідуальними підприємцями. Найкраще для цього використовувати виконання ремонтних робіт або надання консультаційних послуг.
3
Підпишіть акт виконаних робіт, на підставі якого підприємство отримує право на перерахування коштів і подальше їх переведення в готівку. Даний спосіб дає компанії деякі податкові переваги. Справа в тому, що витрати на роботи з фіктивним договором можна включити до складу витрат підприємства і тим самим зменшити оподатковуваний прибуток. Обов'язково при складанні договору враховуйте середньоринкову вартість подібних робіт, щоб не привернути увагу фіскальних органів до фіктивного угодою.
4
Перевести в готівку значні суми ви можете за допомогою укладення завідомо нездійсненного договору купівлі-продажу з довгостроковою передоплатою. Авансовий платіж, який виплачується покупцем, в цьому випадку має дорівнювати сумі переведення в готівку. Цей варіант обналічки грошових коштів зручний тим, що фіктивність договору довести досить складна, а по строк його дії може закінчитися років через 10, коли навіть найбільш допитливі податкові інспектори навряд чи щось знайде.
5
Підпишіть з іншою компанією фіктивний договір з жорсткими умовами відповідальності. Складіть акт невиконання робіт, відмови від поставки придбаної продукції або ненадання встановлених у договорі зобов'язань. На підставі даного документа відбувається зняття прибутку з розрахункового рахунку на оплату пені або штрафу.