Як розкрутити новий магазин.

На сьогоднішній день в інтернеті існує величезна кількість мережевих магазинів, що створюють досить здорову конкуренцію на ринку віртуальних продажів. Число магазинів зростає щодня, тому навіть старим інтернет-магазинам стає все важче утримувати відвідувача. Ще складніше новачкам, для яких будь-який відвідувач важливий як повітря. Чи існують способи якісно розкрутити інтернет-магазин?
Інструкція
1
Передбачите в плані розвитку свого мережевого підприємства розділ для просування магазина в пошукових системах. Без такого розкручування покупців можна чекати роками. При цьому не має значення, що у вас низькі ціни і широкий асортимент продукції, адже про це ніхто і ніколи може не впізнати.
2
Усвідомте для себе відмінність між розкруткою інтернет-магазину та розкруткою звичайного (непроданого) сайту. В обох випадку етапи робіт можуть бути подібними, але принципи будуть іншими. Основні відмінності в тому, що вашому магазину потрібен не просто будь-який відвідувач, а той, який згодом стане покупцем ваших товарів або послуг. Таким чином, способи розкрутки повинні бути «заточені» під цільового клієнта, що потребують більш копіткої і складної роботи з оптимізації сайту магазину, настройці вихідного коду, верстці, наповненню ресурсу контентом.
3
Почніть розкрутку магазина з широким переліком кінцевих товарів. Цей метод хороший для нових інтернет-магазинів, які не мають широкої популярності. Щоб магазин самостійно піднявся вгору в системах пошуку по найпопулярніших запитів, він повинен напрацювати авторітест, мати достатню аудиторію, обговорюватися на форумах і т.д. Для оцінки авторитетності проекту використовуйте такі технічні показники як «тематичний індекс цитування» (тИЦ) і PR (PageRank).
4
Використовуйте другий метод розкрутки магазину: за списком товарів, по низькочастотних і середньочастотним запитам. Цей спосіб годиться для ресурсів, що мають деяку популярність і вагу показників тИЦ і PR. Потрібна також деяке мінімальне, але постійне число покупців і відносно довгий термін життя підприємства в мережі.
5
Якщо ваш інтернет-магазин вже набрав силу, але ви плануєте розширити число покупців і товарообіг, використовуйте розкрутку по високочастотним запитам. Використання такого методу зажадає повного налаштування сайту магазина від головної до найглибшої його сторінки.
6
Вибираючи конкретний метод, враховуйте, що не рекомендується використовувати розкрутку абсолютно нового інтернет-магазину по другому або третьому принципом. Це може зажадати значного бюджету на виконання робіт і зовнішню рекламу. Крім того, отримавши високі показники по деяким пошуковим системам, сайт може потрапити під фільтр або навіть «бан» в пошуковій системі, з якого його буде потрібно спеціальним чином виводити, несучи нові витрати.