Як налагодити відношення з друзями.

Друзі завжди підтримають у важкі життєві моменти. Вони підбадьорять, коли здається, що все втрачено, і порадіють разом з вами, коли ваше життя піднесе черговий приємний сюрприз. Щоб друзі не покидали вас, потрібно постійно підживлювати відносини з ними.
Інструкція
1
Робіть перший крок назустріч. Немає сенсу ходити похнюплений і бурчати, бо про вас «все забули». Можливо, проблема полягає в тому, що ви не проявляєте ініціативи. Спробуйте проаналізувати свої стосунки з друзями: хто першим дзвонить, хто організовує зустрічі? Не чекайте, поки вас попросять куди-небудь сходити чи побалакати: такого може і не бути. Чим рідше ви проявляєте ініціативу, тим більше вірогідність погіршення відносин з друзями.
2
Домовтеся про традиційні зустрічах. Наприклад, в студентські роки у вас була гучна й весела компанія, а тепер вона майже розпалася. Звичайно, веселун і жартівник, який змінив модний наряд на солідний костюм, вже не буде також веселити всіх. Але все ж можна призначити традиційну дату, в яку ви будете зустрічатися. Наприклад, їй може стати остання субота кожного місяця або останній день сезону. Все залежить від ваших бажань і можливостей.
3
Почніть дружити сім'ями. Найбільш частою причиною, по якій друзі віддаляються один від одного, є нова життя кожного з них. Кар'єра, шлюб, діти - все це, звичайно, змінює ставлення і до себе, і до свого часу, і до друзів. Зателефонуйте подрузі або другу і запросіть кудись з сім'єю. При наступній зустрічі з'явиться привід для обговорень. Через якийсь час ви забудете, як можна по-іншому проводити вільні дні.
4
Враховуйте матеріальне становище своїх друзів. Не варто кликати друзів в модний і дорогий ресторан, якщо ви знаєте, що у них є деякі труднощі з грошима. Це може засмутити їх, викликати неприємні емоції. Вони почнуть все рідше і рідше з вами зустрічатися, а потім і зовсім пропадуть з вашого життя.
5
Покажіть друзям, що вони вам дійсно потрібні. Поговоріть «по душах» з найкращим другом/подругою, розкажіть, як вам не вистачає колишньої дружби. Продемонструйте свою готовність до теплого і щирого спілкування.
Зверніть увагу
Якщо ви помітили, що вам не про що більше розмовляти, значить, варто відпустити таку людину. Ви обов'язково знайдете нових друзів.
Рано чи пізно дітям доводиться вступати в міжособистісні відносини з однокласниками. У деяких з них виникають досить серйозні проблеми з цим аспектом. Важливо вчасно знаходити їх причини та усувати.
Інструкція
1
Задавайте собі завжди просте питання: «Чому зі мною не спілкуються або роблять це зневажливо?». Так ви зможете зрозуміти причину негативного ставлення до себе. Пам'ятайте, що всі проблеми виникають в голові, і тому починати усувати їх потрібно там же. Можливо, ви ведете себе занадто злобно, егоїстично або гордовито по відношенню до інших. Це все буде дуже помітно з боку. Намагайтеся викорінювати свій внутрішній негатив.
2
Проявляйте активність в питанні комунікації. Не чекайте, поки до вас підійдуть і почнуть розмовляти. Це відбувається дуже рідко. Беріть ініціативу в свої руки і розмовляйте абсолютно з усіма, незалежно від різниці в поглядах і життєвих позицій. Це покаже вашу відкритість і усуне дискомфорт у взаєминах.
3
Намагайтеся знаходити тільки хороше в своєму оточенні. Багато концентруються тільки на зовнішніх показних проявах однокласників. Це найчастіше створює помилкова думка про людину. Потрібно кілька разів довірчо поговорити з ним, щоб ви усвідомили, хто перед вами насправді.
4
Шукайте спільні інтереси. Практично не буває таких ситуацій, коли серед вашого оточення абсолютно немає людей з однаковими поглядами чи хобі. Щиро цікавтеся тим, що інші люблять робити у вільний час. Постарайтеся підтримати їхні захоплення розповідями з життя або реальними діями.
5
Постарайтеся більше часу проводити з однокласниками поза школою. Це сприятиме зміцненню дружніх відносин. Вам завжди буде, про що згадати і поспілкуватися. Особливо корисно разом займатися спортом або іншою здоровою активністю. Можна тренуватися, наприклад, в одній секції.
6
Працюйте над собою щодня. Намагайтеся постійно ставати краще. Читайте більше цікавих книг, дивіться більше якісного кіно і займайтеся додатковим самоосвітою. Також зміцнюйте тіло і намагайтеся більше перебувати на свіжому повітрі. Все це разом дозволить вам гармонійно розвиватися і бути цікавою особистістю для оточуючих.
Корисна порада
Перебувайте постійно в піднесеному настрої. Найчастіше проблему можна вирішити дуже просто, а саме перестати ображатися на інших. Люди не люблять похмурі і похмурі обличчя. Будьте активними і життєрадісними.