Як одягатися повним.

Якщо ваша фігура далека від ідеалу, і ви не маєте уявлення про те, як одягнутися так, щоб було красиво, не впадайте у відчай, тому що є деякі правила, які повною мірою розповідають про те, як одягатися повним жінкам так, щоб при цьому залишатися красивими.
  1. Вам необхідно носити одноколірну одяг, бажано при цьому, щоб цей колір був темним, наприклад, чорним чи темно-сірим. Темний одяг візуально зменшує фігуру.
  2. Ваш одяг повинен мати тільки прямий крій, різноманітні складки, незважаючи на те, що вони дуже красиві, тільки додають обсяг вашій фігурі.
  3. Додайте в ваш гардероб речі з вертикальною смужкою. Але тільки врахуйте, що тут головне не перестаратися, тому що якщо ви вже одягаєте брюки в смужку, то не потрібно надягати блузку в смужку, навіть за умови що обидві ці речі будуть в однакову смужку. Брюки в смужку краще гармоніювати з однотонною блузкою.
  4. Купуйте одяг саме вашого розміру, якщо вашого розміру немає, а річ вам подобатися не беріть її. Тому що одяг більшого розміру буде виглядати негарно, вона буде виглядати так, ніби її зняли з чужого плеча, а якщо ви придбаєте одяг меншого розміру, то вона лише більше підкреслить недоліки вашої фігури.

У тому випадку якщо вас не влаштовує не вся ваша фігура, а тільки певна її частина, то є деякі секрети, які допоможуть сконцентрувати увагу оточуючих на перевагах вашої фігури.

Якщо вам не подобається ваша талія, то вам слід носити короткі жакети або сорочки, які не тільки будуть виглядати стильно, але і одночасно з цим вони ніби будуть підтягувати вашу фігуру.

Якщо вам не подобаються ваші сідниці, то не варто закривати їх довгим безформним светром, в цьому випадку буде набагато краще, якщо ви придбаєте красивий светр, який трохи нижче спускається вашої талії. В даному випадку буде добре, якщо светр буде настільки красивим, що всі будуть дивитися тільки на нього, а не на ваші сідниці.

Якщо вам не подобаються ваші стегна, то приховати їх повноту вам допоможуть брюки, тільки вони повинні бути обов'язково прямими, і також із заниженою талією.

Якщо вам не подобаються ваші руки, то ви повинні вибирати такий одяг, у якої розкльошені рукави або довжина рукава повинна бути трохи нижче ліктя.

Таким чином, існує безліч рішень питання про те, як одягатися повним жінкам. І пам'ятайте, що у кожної жінки є свої секрети і знати їх усім необов'язково.