Як варити каву в мікрохвильовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Вранці деколи не вистачає часу на те, щоб зварити собі хороший кави. Ось тут-то вам на допомогу прийде звичайна мікрохвильова піч. У ній можна за лічені хвилини зварити каву і при цьому не потрібно буде стояти біля плити.
Вам знадобиться
    • гуртка;
    • 2-3 чайні ложки меленої кави;
    • цукор за смаком.
Інструкція
1
В кружку налийте холодну воду, молоко або вершки (залежно від вашого смаку і бажання). Наповнюйте кружку на дві третини її обсягу, тому ємність для приготування напою потрібно взяти побільше, а потім перелити готову каву в невелику кавову чашку. Для більш рівномірного нагрівання води можна скористатися і спеціальним посудом для СВЧ-печі.
2
Покладіть 2-3 чайних ложки меленої кави. Додайте відразу трохи цукру за смаком (хоча це можна зробити і коли кава вже буде готовий). Різноманітьте рецепт інгредієнтами. Наприклад, додайте кардамон, мускат, імбир, корицю або ваніль. Експериментуйте з різними смаками.
3
Накрийте кружку блюдцем, щоб кава не втік, і поставте її в мікрохвильову піч.
4
Встановіть максимальну потужність (850 або 900, залежно від потужності вашої мікрохвильової печі). Встановіть час 2 хвилини. Однак щоб більш точно визначити час, поекспериментуйте заздалегідь з нагріванням холодної води або молока.
5
Якщо ви готуєте каву на молоці, то будьте гранично обережні, так як воно може не тільки втекти, але і вибухнути. Вся справа в тому, що на поверхні молока може утворитися щільна пінка, яка неодмінно лусне. В цьому випадку краще поставити на одну хвилину, перевірити, зняти пінку і доварювати ще протягом однієї хвилини.
6
Будьте обережні, проводячи ці експерименти, так як у рідини в мікрохвильовці немає центрів кипіння, тобто звичних нам бульбашок на поверхні. Таким чином, можна отримати перегріту рідину з температурою вище ста градусів. А після того як ви опустите в кружку цукор або просто ложку, рідина може «забулькав».
7
Після сигналу мікрохвильовки дістаньте кухоль. Обережно, вона буде дуже гаряча.
8
Дайте кави трохи відстоятися і можна насолоджуватися ароматним напоєм. Отже, на весь процес у вас піде приблизно три хвилини. А якщо врахувати, що весь цей час вам не треба стояти біля плити, то ви багато чого зможете встигнути зробити, поки в мікрохвильовці вариться ваш улюблений напій, що бадьорить.