Як зменшити dpi.

Зазвичай багато хто хоче збільшити картинку без втрати якості, але буває так, що вони просто не пролазять в поштовий ящик (стоїть обмеження) або не лізуть на флешку. У такому разі їх dpi (від англ. "Dots per inch", дослівно "кількість точок на дюйм" або дозвіл картинки) потрібно зменшувати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, з встановленою програмою Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкриваємо програму Аdobe Photoshop. В меню "Fail" вибираємо функцію "Open" (відкрити). В "Папці" вибираємо конкретне місце (директорію, якщо в корені каталогу), або папку (якщо потрібне зображення знаходиться окремо від усього).
2
Потім в поле, що відображає вміст папки вибираємо потрібне зображення (виділено синім).
3
Якщо ви зняли зображення на фотоапарат, то, швидше за все, комп'ютер вас нема про що більше "не запитає", а якщо з якихось інших джерел, напевно викине віконце "Мissing Profile", де попередить вас про те , що даний колірний профіль не є для програми вбудованим. Ви можете вибрати будь-який з трьох запропонованих варіантів, (за замовчуванням останній: "Assign profile" (призначити профіль), з галочкою під функцією "and then convert document to working RGB")) і натиснути клавішу "ОК".
4
Ваше зображення, яке ви хочете зменшити, відкрилося. Тепер в меню "Image" (зображення) вибираємо підпункт "Image Size" (розмір зображення) та натискаємо на нього.
5
В розкрилися вікні "Image Size" потрібно звернути увагу на поле "Document Size" .Пріступаем до зменшення зображення. В поле "Width" (ширина зображення) вводимо значення, набагато менше зазначеного (наприклад, в 2 рази).
6
Зверніть увагу, що зменшення "Width" веде за собою автоматичне зменшення "Height" (його висоти). Тобто програма сама (при виставлених за замовчуванням пунктах "Scale Styles", "Сonstrain Proportions" і "Resampl Image") перераховує це значеніе.Обратіте увагу на поле "Pixel Dimension". Воно містить потрібну нам інформацію про те, скільки dpi було в зображенні і скільки стало. В даному прикладі видно, що картинка зменшилася вполовину (була 1,37М, стала 346 Кб).
7
Зберігаємо картинку в потрібну папку під іншим ім'ям, щоб не переплутати з попередньою (зображення з хорошим дозволом завжди знадобиться). При збереженні вибираємо формат ".jpg" - відкривається на будь-якому комп'ютері і натискаємо на "Зберегти".
8
В відкривається вікні "JPEG Options" виставляємо "Qualiti" (якість зображення), краще від 9 до 12. Підпункт "Progressive" зазвичай стоїть за умовчанням. Тиснемо на "OK" .Уменьшенное зображення лежить в потрібній папці, готове до відправки по Інтернет або записи на електронний носій.