Як клеїти захисну плівку.

Захисна плівка оберігає будь-який виріб від значного зносу. Наклеївши захисну плівку, ви збережете поверхню гладкою і рівною, як ніби тільки з магазину.
Вам знадобиться
  • - кілька примірників плівки,
  • - серветка з мікрофібри,
  • - жорстка пластикова карта.
Інструкція
1
Захисної плівкою можна обклеїти будь-який виріб. Це може бути екран телефону, плеєра, смартфона. Плівка виконує захисну функцію. Є кілька моментів, на які слід звернути увагу при приклеюванні плівки.
2
Підготуйте поверхню для нанесення захисної плівки. Поверхня повинна бути ідеально чистою, без жирних плям, розлучень, частинок пилу. Приготуйте засоби очищення поверхні. Візьміть серветку з мікрофібри для очистки екрану. Таку можна купити в оптиці. Їх ще використовують для протирання лінз очок, вона ідеально підходить для скляних поверхонь. Альтернативним матеріалом може послужити волога серветка і чисте махровий рушник. Головна умова, щоб ганчірочка для протирання не містила спирту. Спирт здатний роз'їсть екран, який складається з безлічі шарів найтоншого пластика. Після протирання вологою серветкою висушіть екран чистим бавовняним махровим рушником. Бавовна добре вбирає вологу і не залишає після себе ворсинок.
3
Підготуйте приміщення, де буде відбуватися процедура нанесення плівки на екран. Місце має бути чистим, без пилу. Краще, якщо це буде ванна, там підвищений вміст вологи в повітрі і немає літаючих частинок пилу. Такі заходи необхідні для того, щоб на екран під плівку не влучили частинки, які будуть погіршувати видимість.
4
Приготуйте декілька примірників плівки. Можливо, з першого разу не вийде і доведеться переробляти. Обабіч плівки є паперові основи. Трохи відклейте основу і прикладіть плівку до екрану, щоб кути екрана і плівки ідеально співпали. Повільно від'єднуйте основу від плівки, проглажівая кожен міліметр пластиковою карткою. Намагайтеся тримати її рівно, щоб ребра картки не залишили подряпин на екрані.
5
Акуратно зніміть решту паперову основу. Під час відклеювання притримуйте вгорі екрану плівку пластиковою карткою, щоб захисна плівка не відклеїлась.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FllaFPauLxw
Зверніть увагу
Беріть жорстку пластикову карту, яку складно зігнути.