Як увійти безпечний режим.

Безпечний режим - це один із способів запуску операційної системи Windows на комп'ютері. Цей режим необхідний, якщо потрібно видалити який-небудь вид вірусів, троянів або шпигунського програмного забезпечення. Безпечний режим є додатковим урізаним варіантом завантаження і не завантажує нічого зайвого, крім основних драйверів і служб Windows.
Інструкція
1
Для того щоб увійти в безпечний режим, перезавантажте комп'ютер. Після того, як ПК почне завантажувати базову систему введення-виведення (BIOS), пролунає короткий звуковий сигнал і на екрані з'явиться емблема виробника комп'ютера. В цей час натисніть на клавіатурі клавішу F8. Якщо нічого не відбувається, натискайте її швидко кілька разів поспіль, поки перед вами не з'явиться екран «Меню додаткових варіантів завантаження». Якщо меню так і не з'явилося, і почалося завантаження операційної системи Windows, знову перезавантажте комп'ютер і натисніть F8 раніше, під час або до звукового сигналу материнської плати.
2
Якщо ж все пройшло успішно, виберіть в меню варіантів завантаження «Безпечний режим» (в англійській версії - "Safe Mode"). Використовуйте клавіші-стрілки «вгору» і «вниз» для переміщення по меню і клавішу "Enter" для вибору.
3
Після вибору завантаження в безпечному режимі, почекайте, поки ОС завантажиться. Це займає трохи більше часу, ніж звичайна завантаження Windows. Після завантаження на екрані з'явиться повідомлення про те, що комп'ютер запущений в обмеженому режимі і для продовження роботи в такому режимі потрібно клікнути на кнопку «Так» у діалоговому вікні.
Корисна порада
Коли вірусна програма пошкоджує реєстровий файл regedit.exe, безпечний режим можливо не зможе запуститися. В такому випадку, буде потрібно встановити програму "SafeBootKeyRepair", яка автономно відновлює ключі реєстру при завантаженні комп'ютера в безпечному режимі. Після чого перезавантажте ПК і спробуйте ще раз зайти в безпечний режим.
Іноді потрібно завантажити систему в безпечному режимі . Для входу в нього на домашніх ПК використовуються лише кілька клавіш. Зовсім по-іншому йдуть справи з ноутбуками. Моделей портативних пристроїв дуже багато, і на кожній з них для входу в безпечний режим може використовуватися окрема клавіша. Ось і доводиться часто методом перебору вгадувати правильну. Але є кілька способів спростити це завдання.
Вам знадобиться
  • - ноутбук;
  • - завантажувальний диск з операційною системою.
Інструкція
1
Найлегше, звичайно ж, зайти в безпечний режим за допомогою натискання клавіші перед початком завантаження операційної системи. Досить часто в ноутбуках для цього використовуються F8, F2, F5, F12. Якщо з їх допомогою вам не вдалося завантажити систему в безпечному режимі , можете переходити до наступних способів.
2
Для реалізації другого способу у вас повинен бути завантажувальний диск з операційною системою або диск-реаніматор. Вставте носій в оптичний привід ноутбука. Перезавантажте мобільний комп'ютер. Відразу ж на початковому екрані натисніть клавішу Del. Повинно відкритися BIOS-меню.
3
Для багатьох моделей ноутбуків від фірми Toshiba для входу в BIOS використовується клавіша Esc. Також іноді застосовуються F10 і F12. Більш докладно, яку клавішу необхідно використовувати для входу в BIOS на вашій моделі ноутбука, ви можете подивитися в інструкції або на сайті виробника портативного пристрою.
4
Тепер в BIOS знайдіть розділ 1st Boots Device. Виберіть його і натисніть клавішу Enter. З'явиться список основних пристроїв мобільного комп'ютера. У цьому списку виберіть оптичний привід. Вийдіть з BIOS, при цьому обов'язково збережіть налаштування. Ноутбук перезавантажиться. Після цього автоматично запуститься завантажувальний диск в оптичному приводі. Чекайте, поки не з'явиться напис Press any key («Натисніть будь-яку кнопку»).
5
Чекайте появи діалогового вікна. У ньому є кілька варіантів продовження роботи. Виберіть «Завантажити операційну систему в безпечному режимі ». Врахуйте, що в безпечному режимі операційна система завантажується набагато повільніше, ніж зазвичай. Після повного завантаження ОС на робочому столі ви побачите напис «Безпечний режим». По завершенні всіх операцій зайдіть в BIOS і встановіть в параметрі 1st Boots Device ваш жорсткий диск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5bHQb34aqZs