Як закрити радіатор.

Радіатор в двигуні автомобіля є однією з основних складових системи охолодження, яка необхідна для нормальної роботи мотора. Перегрів двигуна часто веде до поломки автомобіля, а іноді і до аварії. Тому система охолодження вимагає регулярної профілактики та відповідного догляду.
Інструкція
1
Радіатор розташовується перед двигуном автомобіля, тому вся пил, бруд, дрібні камінчики і комахи скупчуються між його пластинами. Кожен автомобіліст знає, що час від часу радіатор необхідно промивати. Або міняти, якщо дозволяють фінансові можливості.
2
Промивають радіатор зовні і зсередини. Внутрішня промивка складається з послідовного зливання з агрегату антифризу і неодноразового заливання туди дистильованої води з миючим засобом (трохи кальцинованої соди або звичайного антинакипіна). Потім радіатор промивається чистою водою і знову заповнюється рідиною - антифризом.
3
Промивка зовнішня робиться ще простіше. Радіатор знімають з автомобіля і промивають за допомогою звичайного шланга водою під невеликим напором.
4
Однак щоб захистити радіатор від попадання в нього дрібних предметів, каменів і комах, його необхідно закрити сіткою. Радіаторна решітка, звичайно, допомагає захистити автомобіль від зустрічного потоку повітря. Але тополиний пух, трупи метеликів, мошок, все одно засмічують нутрощі машини, осідають на сотах радіатора.
5
Щоб закрити радіатор додаткової сіткою знадобляться: набір викруток, саморізи, алюмінієва тюнінгова сітка, ножиці по металлу.Сніміте верхню декоративну решітку з логотипом автомобіля. На машинах вітчизняного виробництва вона кріпитися саморізами, їх необхідно відгвинтити. В імпортних автомобілях решітка тримається на кліпсах, які треба вийняти, відтягнувши викруткою.
6
Відверніть передні болти кріплення бампера, щоб доступ до грат радіатора був максимальний. Якщо можна, зніміть решітку.
7
Візьміть шматок картону і зробіть викрійку за формою решітки. Накладіть заготовку на сітку, обведіть маркером і виріжте ножицями по металу. Залиште по 1,5 см з усіх боків на подгибку. Прикріпіть сітку до корпусу автомобіля саморізами. Таке просте пристосування допоможе довше зберегти працездатність радіатора і двигуна. Крім того, очистити сітку простіше, ніж промивати радіатор.
Взимку року двигун дуже швидко остигає через негативної температури повітря. Тому слід утеплити деякі частини системи охолодження. В першу чергу слід закрити радіатор , так як зустрічний потік повітря сильно охолоджує його. Але слід зробити це так, щоб таке невелике втручання не позначилося негативно на роботі і продуктивності автомобіля.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - автоодеяло;
  • - листи Вібропласта.
Інструкція
1
Прочитайте посібник з експлуатації вашої Пріори. В останніх комплектаціях разом з машиною стали поставлятися спеціальні проставки, що дозволяють захистити радіатор від зустрічних потоків холодного повітря. Для їх установки потрібно зняти бампер. Ні в якому разі не намагайтеся закрити радіатор ганчірками або картоном. Вони не тільки псують зовнішній вигляд автомобіля, але і несуть в собі пряму загрозу. Намоклий картон руйнівно впливає на лакофарбове покриття автомобіля. Сухі ганчірки можуть загорітися від нагрітого радіатор а.
2
Зніміть акуратно бампер з машини, щоб отримати прямий доступ до радіатор у. Огляньте осередки радіатор а. Якщо вони забиті, то ретельно вичистіть їх. Забівшаяся бруд заважає правильному функціонуванню системи охолодження. Чи не притулятися до радіатор у ніякий матеріал! Інакше не буде відбуватися циркуляція повітря. Радіатор перестане отримувати приплив повітря і перегріється.
3
Зніміть з бампера решітку радіатор а. З тильного боку наклейте будь теплоізоляційний матеріал. Для цієї мети згодиться спеціальна термостійка плівка на клейкій основі. Вона випускається в різних колірних рішеннях, тому ви з легкістю зможете підібрати її під колір кузова машини. Це дозволить зробити її практично непомітною зовні.
4
Прикріпіть до внутрішньої частини бампера термостойкую пластину. Також можна використовувати шматок автоодеяла. Потрібна ретельно закрити всі великі щілини, через які при русі активно надходить повітря. Врахуйте, що між самим радіатор ом і закриває матеріалом повинно бути як мінімум 3 сантиметра вільного простору.
5
Зробіть теплоізоляцію капота. Метал забирає дуже багато тепла і є хорошим тепловим провідником. Тому моторний відсік за лічені хвилини втрачає тепло, охолоджуючи всю систему. Для утеплення наклейте шматки Вібропласта на внутрішню частину кузова.
Корисна порада
Використовуйте для утеплення тільки термостійкі і негорящіе матеріали!