Як оновити платформу.

Приходить час, коли термін використання тієї чи іншої платформи на комп'ютері добігає кінця і її потрібно оновити. Деякі з них оновлюються автоматично, а деякі - ні. Варто розглянути алгоритм виконання даної процедури.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Windows Update. Відкрийте Internet Explorer (5 або пізнішої версії) і перейдіть в меню Сервіс в Windows Update. Крім того, ви просто можете ввести URL адресу сайту поновлення Widows на порталі Microsoft. Для вдалого завершення даної операції, використовуйте тільки браузер Internet Explorer, в інших з'являтиметься повідомлення про помилку. Пройдіть по посиланню в каталог Windows Update.
2
Натисніть «застосувати функції адміністратора» в лівому меню. Як тільки на екрані з'являться дані функції, вкажіть пошук каталогу Windows Update під розділом «оновлення операційних систем».
3
Встановіть «Active Control X», якщо буде потрібно. В каталозі Microsoft Update ви побачите поновлення в поле для пошуку (для операційних систем Vista або XP). Додайте поновлення до списку встановлюваних. Для цього натисніть кнопку «додати» поруч з кожним оновленням, яке ви хочете встановити.
4
Перевірте статус завантажених оновлень. Натисніть кнопку «подивитися кошик» у правому верхньому кутку екрану, як тільки ви закінчили апдейт системи. Переконайтеся, що там містяться всі необхідні оновлення та натисніть «скачати». У спливаючому вікні «параметри завантаження» виберіть, куди ви хочете завантажити всі файли. Індикатор буде показувати стан завантаження.
5
Зайдіть в папку, куди був завантажений файл. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по всіх файлів для перевірки установки. Вам, імовірно, буде запропоновано перезавантажити комп'ютер по завершенні операції.
6
Збережіть всі файли на таких носіях, як USB-накопичувач або диск, і завантажте їх на комп'ютер. Робіть це в тому випадку, коли вам потрібно завантажити оновлення для комп'ютера, який не підключений до інтернету. Подвійним натисканням кнопкою миші на файли, встановіть їх так, як і у випадку завантаження з інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HegWRBz_lUI