Як скопіювати телефони на комп'ютер.

Копіювання контактів з телефону в комп'ютер зазвичай здійснюється по-різному для різних моделей телефонів. Зазвичай зробити це можна за допомогою спеціальних програм, що дозволяють провести синхронізацію телефону і комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Перш за все, з'ясуйте, яка програма вам потрібна для синхронізації комп'ютера з телефоном. Знайдіть інформацію на офіційному сайті виробника телефону. Встановіть програму собі на комп'ютер. Врахуйте, що для телефонів на базі ОС Андроїд вам буде потрібно створений акаунт в Google, комунікатори Windows синхронізуються з Outlook, для Nokia знадобиться програма Nokia PC Suite, синхронізація також здійснюється з Outlook, з iPhone контакти копіюються через iTunes.
2
Після того як ви переконалися, яка саме програма вам потрібна, скачайте її на комп'ютер. Дотримуйтесь інструкції з установки. Потім підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB шнура. Зачекайте, поки комп'ютер розпізнає девайс. Якщо підключення здійснюється перший раз - час очікування може бути до кількох хвилин.
3
Далі дії залежать тільки від особливостей операційної системи. В iPhone в менеджері пристрою на комп'ютері виберіть вкладку «Інформація», звідти зробіть імпорт контактів. В Nokia виконайте наступні дії: Меню-Контакти-Настройки-Скопіювати-с sim-карти в пам'ять телефону-Все одразу-Перемістити (в телефоні), Nokia-Синхронизировать-Настройки-Створення нових налаштувань-Outlook (в комп'ютері) .З Андроїд копіювання здійснюється так: Судіть синхронізацію з аккаунтом в Google, потім заходите в сам акаунт і натискаєте "Імпортувати", всі телефони збережуться в Google.
4
У деяких моделей телефонів передбачені так звані "vCard" - візитні картки. В такому випадку можна створити візитну картку в телефоні. Потім скопіюйте створену візитку на флеш-карту. Вставте флеш-карту в спеціальний зчитувальний пристрій, приєднаний до комп'ютера, або ж підключіть до комп'ютера сам телефон. Тепер імпортуйте телефону з флеш-карти в комп'ютер. Дія аналогічно копіюванню файлів з різних дисків всередині комп'ютера.