Як відкрити закодований архів.

Закодовані архіви можуть бути різних типів: загальні закодовані файли, створені в різних програмах; захищені від копіювання у форматі PDF та інші. Якщо вам попався такого роду файл, ви не знаєте, що з ним робити, дійте за спеціальною інструкцією.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою миші на файл і виберіть пункт "властивості" з контекстного меню, яке відкривається при роботі з Windows. Натисніть Ctrl + клацання миші або просто клікніть правою клавішею на файл і виберіть пункт «отримати інформацію» в контекстному меню. Ця процедура характерна тільки для операційної системи Mac OS. У властивостях даного розділу повинен бути вказаний тип файлу і програми, за допомогою яких його можна відкрити.
2
Оберіть програму, за допомогою якої ви будете відкривати закодований архів. Якщо все пройде гладко, то він відкриється без проблем. Якщо ж ні, перейдіть до виконання наступного кроку.
3
Скачайте та встановіть програму File Reader, яке зможе відкрити ваш закодований архів. Якщо він не відкривається і в даній програмі, то є велика ймовірність, що файл пошкоджений або має занадто довгий пароль. Якщо ж все відмінно працює, то, швидше за все, вам вдалося відновити злегка пошкоджений архів і навіть зламати його пароль, і тепер він функціонує нормально.
4
Відкрийте, якщо можливо, той файл на комп'ютері, з якого спочатку був створений закодований архів. Якщо не зможете, спробуйте виконати це на іншому комп'ютері, що працює на тому ж програмному забезпеченні. Якщо ж і в цьому випадку вам не вдається розкодувати файл, значить, він пошкоджений, або вказано помилкову розширення файлу.
5
Перевірте повна назва файлу, клацнувши по ньому правою кнопкою миші. Виберіть у ньому розділ «властивості» або «отримати інформацію». Коли файл отримує, змінює своє ім'я або копіюється, є ймовірність, що він міг втратити своє розширення, або ж воно змінилося через друкарські помилки. В даному випадку вкажіть потрібне розширення в залежності від типу файлу, збережіть зміни.
Зверніть увагу
Завжди виконуйте перевірку на віруси незнайомих або невідомих файлів перед спробою їх відкрити. Періодично оновлюйте вірусну базу.