Як відновити поштовий ящик, якщо він був видалений.

Користувачі електронної пошти часто стикаються з ситуацією, коли необхідно повернути віддалений поштовий ящик. Відновити поштовий ящик, віддалений помилково, через системного збою або в результаті шахрайства, можна як самостійно, так і звернувшись до адміністрації електронної пошти. Дії в такій ситуації залежать від часу, що пройшов з моменту видалення, і від системи поштового сервісу.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - логін, пароль та інша інформація про поштовій скриньці.
Інструкція
1
При реєстрації поштової скриньки в якійсь із систем електронної пошти відбувається автоматична реєстрація відповідного аккаунта, який при видаленні пошти не зберігається. Введіть свій логін і пароль, щоб увійти в аккаунт. Вам запропонують відновити поштовий ящик, для цього потрібно натиснути кнопку «Розблокувати» або «Відновити». Ящик буде відновлений, але вся інформація, що зберігалася на ньому, в тому числі старі листи, що не будуть доступні. Цей варіант підходить тим, чиї ящики були заблоковані адміністрацією через невикористання протягом певного часу (3 місяці на сервісі mail.ru або 6 місяців іншої служби).
2
Якщо ящик був видалений вами або іншими особами, що мали пароль від нього, зробіть запит в адміністрацію або службу підтримки користувачів. Швидше за все, вам запропонують ввести ім'я та пароль старого ящика, щоб відновити його. Повернути ящик таким чином можна тільки в тому випадку, якщо після видалення пройшло менше місяця. Як правило, технічна підтримка надає допомогу при несанкціонованому зломі ящика, якщо ж поштову скриньку був видалений власником навмисно, то повного відновлення не гарантують.
3
Якщо при видаленні поштової скриньки був видалений аккаунт, то ящик не підлягає відновленню. В такому випадку можна створити новий акаунт з поштовим ящиком під тим же ім'ям. Якщо з моменту вилучення поштової скриньки пройшло три місяці (протягом цього терміну ім'я аккаунта вважається зайнятим), зареєструйте новий акаунт з тим же логіном. Якщо ви виявили, що це ім'я вже зайнято, хоча пройшло більше трьох місяців, то ви можете тільки створити ящик з новим логіном. Якщо логін старого поштового ящика вам дуже дорогий, зв'яжіться з його власником і попросіть надати вам його аккаунт.
4
Якщо вам необхідно відновити поштовий ящик Outlook (віддалений за допомогою командлета Get-RemovedMailbox), це можна зробити тією ж командою Windows PowerShell. Відновити ящик таким чином можна тільки в разі, якщо він був видалений менше 30 днів тому.
5
Жодна з електронних поштових служб не може дати стовідсоткових гарантій на відновлення вилученого ящика, особливо якщо пройшов чималий термін. Будьте уважні і дбайте про безпеку вашої пошти. Подумайте, перш ніж видалити свій ящик. Якщо ви рідко користуєтеся поштою, стежте за тим, щоб вона не була невикористаної протягом часу, обумовленого в користувача угоді.
Зверніть увагу
Для відновлення поштової скриньки при зверненні до адміністрації необхідно знати всю інформацію про ящику: логін, пароль, таємне запитання і відповідь.