Як викликати диспетчер задач.

Коли комп'ютер відмінно працює, і жодне програма не підвисає - це здорово. Однак усяке буває. Якщо комп'ютер не дуже потужний, або заражений вірусами, або по ще якоїсь причини він може регулярно виснути. А точніше, висне не комп'ютер, а додатки (особливо - якщо спробувати відкрити їх відразу декілька).
Інструкція
1
Щоб закрити яка не відповідає програму або вікно, існує цілком стандартне і дуже зручний додаток, яке називається "Диспетчер завдань Windows". Викликати його дуже просто. Натисніть Ctrl + Alt + Delete. З'явиться віконце, в якому ви зможете зробити чимало корисного. Побачивши список завдань у вікні диспетчера, ви зможете дізнатися яке саме додаток «висить». Навпроти нього в графі «стан» буде написано "Не відповідає".
2
Крім того, що в диспетчері завдань можна запустити (зупинити) додаток, в ньому можна ще переглянути ступінь завантаження центрального процесора з хронологією, чинний розмір файлу підкачки з хронологією, а також переглянути інформацію про постачальника послуг інтернету, використанні мережі, швидкості та стан підключення.
3
Коли оперативна пам'ять завантажена настільки, що комп'ютер працює дуже повільно, а додатків ніяких не відкрито - це означає, що у вас в комп'ютері функціонує багато процесів, які сильно гальмують систему. Ви можете за допомогою того ж диспетчера задач видалити будь-який процес, за винятком деяких системних процесів.
Корисна порада
Завершення роботи процесів ефективніше розвантажує систему, ніж завершення додатків. Приміром, у вас завис інтернет-браузер. Ви клікаєте по «хрестику» на віконці, намагаєтеся закрити програму, але ефекту ніякого. А от якщо зупинити процес - браузер закриється миттєво.
Диспетчер задач відображає програми, процеси та служби, які в поточний момент запущені на комп'ютері. З його допомогою можна контролювати продуктивність комп'ютера або завершувати роботу додатків, які не відповідають на системні запити. Якщо є підключення до мережі, в диспетчері задач можна побачити стан мережі та параметри, що відносяться до її роботи. Якщо до комп'ютера підключилися кілька користувачів, можна побачити їх імена, які задач і вони виконують, а також відправити їм повідомлення.
Інструкція
1
Диспетчер задач можна відкрити, клацнувши правою кнопкою миші пусту область на панелі задач і вибравши команду Диспетчер задач.
2
Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc.
3
Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del (Delete) і вибрати рядок «Запустити диспетчер задач».
4
Увійдіть в меню «Пуск» і в рядку «Знайти програми та файли» введіть «диспетчер». Трохи вище з'являться результати пошуку, знайдіть серед них рядок «Перегляд запущених процесів в диспетчері задач" і клацніть по ній мишкою.
Зверніть увагу
Як викликати диспетчер задач. Диспетчер завдань присутня у всіх версіях операційної системи windows. Спробуємо спочатку стандартну комбінацію клавіш «CTRL + ALT + DEL», якщо вона не спрацює, будемо шукати інші способи. Вискочить диспетчер задач, або віконце, де потрібно вибрати рядок «Запустити диспетчер задач».
Корисна порада
Як включити диспетчер задач? Три способи. Запустити Task Manager можна будь-яким зручним способом. Спосіб перший. Натискаємо кнопку Пуск> Виконати або натискаємо клавіші Win (прапорець) + R. У нас відкриється командний рядок, в якій набираємо "taskmgr" (без лапок). У меню, вибираємо "Запустити диспетчер задач".