Як оновити програму навігатора.

У сучасному світі часто виникає необхідність дізнатися, як проїхати в те чи інше місце, наприклад, щоб доставити посилку або відвідати новий магазин. У такому випадку навігатори стають просто незамінними. Вони дозволяють без праці орієнтуватися в незнайомій місцевості. Але як їх правильно оновлювати?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Підключіть навігатор до комп'ютера, скопіюйте файл NaviTel Activation Key.txt в папку на вашому комп'ютері або в кореневу папку картки пам'яті вашого навігатора, щоб з його допомогою провести оновлення програми навігатора Navitel.
2
Далі видаліть програму «Навітел Навігатор» з навігатора, для цього відкрийте головне меню - натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Налаштування» - «Видалення програм», якщо на навігаторі встановлена ОС Windows Mobile. Якщо ви використовуєте ОС Android, виконайте наступну послідовність команд для підготовки поновлення програми навігатора: «Налаштування» - «Програми» - «Управління додатками».
3
Вимкніть плагін екрану «Сьогодні», якщо система видасть повідомлення про помилку. Спробуйте повторити перший крок. Далі запустіть «Провідник», переконайтеся, що вам вдалося видалити програму. Далі зайдіть на сторінку «Авторизація», там перейдіть в особистий кабінет, виберіть розділ «Оновлення». Завантажте звідти нову версію програми. Виберіть файл у форматі * .cab, якщо у вас стоїть операційна система Windows Mobile, або файл у форматі * apk для ОС Android.
4
Скопіюйте завантажений файл на картку пам'яті навігатора. Відкрийте «Провідник» і запустіть скопійований файл, дайте відповідь на всі питання програми установки, далі дочекайтеся завершення установки оновлення програми навігатора. Далі скопіюйте файл NaviTel Activation Key.txt в папку карти пам'яті вашого навігатора.
5
Оновлення програму навігатора на смартфонах з платформою Symbian. Для цього скопіюйте файл NaviTel Activation Key.txt в папку вашого комп'ютера або в кореневу папку картки пам'яті навігатора. Перейдіть на сторінку авторизації (http://www.navitel.su/authorization/), зайдіть в особистий кабінет, в розділі «Оновлення» скачайте нову версію програми для навігатора, файл у форматі * .sis.
6
Далі скопіюйте скачаний файл на картку пам'яті навігатора, запустіть його, використовуючи «Провідник», виконайте установку оновлень. Після цього скопіюйте файл NaviTel Activation Key.txt в папку NaviltelContentLicense, яка знаходиться на картці пам'яті вашого навігатора.