Як зібрати електромобіль.

Нерідко у дворах та ігрових майданчиках великих міст сьогодні можна зустріти електромобілі для дітей. Водити такий автомобіль - захоплююче заняття. Ось тільки вартість подібного задоволення висока, що не кожному по кишені. А адже при бажанні кожен домашній умілець може спорудити дитячий електромобіль своїми руками. Для цього потрібні доступні матеріали, інструменти і «золоті» руки.
Вам знадобиться
  • - автомобільний акумулятор;
  • - електродвигун від грубки автомобіля М-2141;
  • - колеса від візки для сміття;
  • - лист багатошарової фанери;
  • - підшипники;
  • - кріпильні елементи (болти і гайки);
  • - тумблер для перемикання режиму двигуна;
  • - шматки водопровідної труби .
Інструкція
1
Як підставу електромобіля використовуйте товсту багатошарову фанеру. Виріжте підставу, керуючись такими розмірами, щоб вони забезпечували зручне розташування вашого маленького водія. Забезпечите електромобіль сидінням зі спинкою, яке обробіть поролоном і обтягніть шкірзамінником, виготовивши відповідний за розміром і формою чохол.
2
Виготовте задню підвіску електромобіля. Для цього використовуйте шматок водопровідної труби, прикріпивши до неї два підшипника і два шківа, жорстко закріпивши їх болтами. Прикріпіть до підвіски два колеса, причому, одне повинне знаходитися у вільному обертанні, а інше жорстко закліньте на осі. Всю конструкцію за допомогою металевих пластин і хомутів прикріпіть до кузова. В якості ременів прикріпіть до заднього моста гумові ущільнювачі діаметром 100 мм (від звичайної каналізації, використовуваної будинку).
3
В якості передньої підвіски використовуйте звичайну трапецію, яка буде зміщуватися з допомогою троса, намотаного навколо рульової колонки. Зафіксуйте трапецію від сповзання великими металевими шайбами. Через трубу пропустіть трос, щоб він не прослизав.
4
Передбачите систему примусового охолодження, зробивши її зі звичайної пластикової пляшки ємністю 0,5 л і кулера від комп'ютерного процесора. Без такої системи охолодження двигун буде перегріватися після декількох хвилин ходу і буде потрібно чекати, поки він охолоне, перш ніж продовжувати рух.
5
Обладнайте двигун тумблером, який стане перемикачем двигуна в один з трьох режимів (задній і передній хід, нейтральне положення). Кермо зробіть найпростішим, тросовим (рейкового типу). Спеціальна система гальмування відсутній, для цього використовується переклад двигуна в протилежний режим допомогою тумблера. Описана конструкція автомобіля несе робоче навантаження близько 30 кг і забезпечує швидкість пересування 14 км/ч при запасі ходу до 50 км (приблизно 6-8 годин безперервної роботи двигуна).