Як підключитися до електронної пошти.

Електронна пошта - інструмент, практично не замінний в сучасному житті. За допомогою неї ми спілкуємося з родичами, знайомими, ведемо ділову переписку. А також маємо можливість обмінюватися фотографіями і ділитися новинами. Як же підключитися до електронної пошти?
Вам знадобиться
  • - пристрій, що підтримує вихід в інтернет;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Виберіть один із сервісів для підключення до електронної пошти. Це може бути один з численних безкоштовних поштових сервісів в інтернеті або корпоративний поштовий сервер вашої організації.
2
Якщо ви хочете підключитися до безкоштовної пошті, зайдіть на сайт, що надає таку можливість, і знайдіть посилання на зразок: «Зареєструвати поштову скриньку», «Зареєструватися», «Створити поштову скриньку». Пройдіть по посиланню на форму реєстрації поштової скриньки.
3
Введіть дані про себе, такі як ім'я, дата народження, стать. Більшість поштових сервісів надають типову форму, в якій вам необхідно заповнити лише найнеобхіднішу інформацію.
4
Введіть заздалегідь придуманий адресу електронної пошти, пароль для доступу до поштової скриньки у відповідні поля.
5
Заповніть блок безпеки вашої поштової облікового запису. Він може включати в себе відповіді на секретне питання або додатковий адресу електронної пошти. Ця інформація стане в нагоді у випадку, якщо ви забудете облікові дані (адресу електронної пошти або пароль). Відновлення контролю над вашим поштовим ящиком здійснюється на підставі інформації, зазначеної в блоці безпеки.
6
Підтвердіть реєстрацію поштової скриньки. Більшість поштових серверів перед підтвердженням попросять вас ввести ціферний або буквений код, вказаний на картинці. Введіть його в потрібне поле.
7
У разі коректності введеної вами інформації введіть адресу поштової скриньки та пароль у відповідні поля на головній сторінці і приступайте до роботи зі своєю електронною поштою.
8
Якщо ви хочете підключитися до корпоративної електронної пошти вашої організації, зверніться з відповідною проханням до керівництва. Дочекайтеся рішення і зверніться в IT-відділ з проханням налаштувати на вашому комп'ютері корпоративну електронну пошту.
Зверніть увагу
Не залишайте свою адресу електронної пошти на сумнівних сайтах. Інакше кожен день ваша робота з електронною поштою буде починатися з стомлюючого видалення десятків, а то і сотень листів рекламного змісту.
Корисна порада
Для того щоб в майбутньому полегшити задачу вашим потенційним кореспондентам, намагайтеся придумувати простий електронну адресу, він легше запам'ятається і значно прискорить процес листування.