Як заробити на лісі.

Заробити на лісі можна двома способами: взяти лісову ділянку в оренду і вирощувати на ньому деревину мають попит порід або придбати ділянку у власність і здавати його потім в оренду. І в тому, і в іншому випадку це буде досить затратно, як за часом, так і по грошах. Проте надалі ліс може дати можливість стабільного і високого доходу.
Інструкція
1
Який би спосіб заробітку на лісі ви не вибрали, вам належить придбати лісову ділянку у власність або в оренду. Згідно з Лісовим кодексом, це робиться через аукціон (за винятком деяких випадків). Для участі в аукціоні подайте заявку з додатком документів про вашу компанію (якщо ви подаєте заявку від юридичної особи) і заплатити завдаток. Такі аукціони проводять державні або муніципальні органи, уповноважені розпоряджатися лісом у вашому регіоні. Інформацію про проведення аукціонів можна знайти на їх сайтах або в пресі.
2
Якщо ви перемогли на аукціоні або якщо ніяких заявок окрім вашої не було, укладіть договір оренди або купівлі-продажу лісової ділянки. Його готує державний чи муніципальний орган, який проводив аукціон, за затвердженою державою формі. Оскільки ліс є нерухомістю, договір реєструється в органах Росреестра. Після реєстрації право власності або оренди лісової ділянки переходить до вас.
3
Якщо ви хочете зайнятися заготівлею користуються попитом сортів деревини, придбайте насіння або саджанці. Перше дешевше, проте результату ви дочекаєтеся не так швидко. Для вирощування дерев необхідний догляд за ними, для чого необхідно найняти фахівця. Якщо мета посадки дерев - отримання деревини, то насіння або саджанці необхідно розташувати за схемою одне дерево на один квадратний метр. За 10 років дуби, наприклад, можуть вирости висотою в 4 метри.
4
Набутий лісову ділянку можна здавати в оренду іншим особам. Для цього необхідно укласти договір оренди в письмовій формі. Можна скористатися формою, затвердженою державою. Важливо, щоб у договорі були присутні його істотна умова - предмет договору. Лісова ділянка повинен бути описаний належним чином із зазначенням його кадастрового номера, площі, категорії земель. Вкажіть також розмір орендної плати. Після цього договір реєструється в органах Росреестра, для чого необхідно представити сам договір, документи сторін (паспорта або документи юридичних осіб), документи на лісову ділянку. Пам'ятайте також, що на власника лежить зобов'язання зі сплати земельного податку.