Як зв'язати шапочку-шолом. Як зв'язати шапку шолом для хлопчика.

Наступ холодної погоди не повинно стати приводом для відмови від прогулянок з малям. Щоб сніг, мороз і вітру не дісталися до дитини, зв'яжіть йому шапку-шолом. Цей вид головного убору забезпечить теплом навіть у саму мерзлу пору.
Вам знадобиться
  • - Дитяча пряжа Mignon (мериносова шерсть 25 м/140м.) - 50 г.;
  • - спиці №2;
  • - кругові спиці.
Інструкція
1
Шапка-шлем складається з декількох деталей. Почніть роботу з переду. Наберіть на спиці 32 п. І в'яжіть 4 ряди хусткової в'язкою (ліц. П. В осіб. Рядах, ізн. В ізн. Рядах). Продовжуйте в'язання, додаючи в кожному другому ряду по 1 п. Додавання робіть перед і після 3х крайніх петель. Всього петель повинно вийти 52. В'язання відкладіть. Спинка виготовляється таким же чином.
2
Продовжуйте роботу, вив'язуючи бічні деталі, їх теж повинно бути дві штуки. Наберіть на спиці 52 петлі, пров'яжіть хусткової в'язкою 4 ряди. Продовжуйте в'язання лицьовій гладдю, при цьому три крайні петлі з кожного боку в'яжіть хусткової в'язкою. Продовжуйте в'язання, збавляючи по 1 п. З кожного боку перед і після 3х крайніх петель. В'яжіть до тих пір, поки у вас не залишиться 32 п., Після чого в'язання відкладіть.
3
Тепер зберіть всі чотири частини на кругові спиці. Порядок повинен бути такий: спинка, потім бокова частина, далі перед і друга бічна половинка. Перший ряд пров'яжіть лицьовій гладдю, рівномірно збавляючи петлі. Всього потрібно збавити 38 петель, в роботі повинно залишитися 126 петель. Продовжуйте в'язати гумкою 1 * 1 на висоту 3 см.
4
Далі в'яжіть гумкою 2 * 2 - це початок самої шапочки. Пров'яжіть по колу 3 см. - До вирізу для обличчя, зменшіть середні 10 п. Продовжуйте в'язання на звичайних спицях збавляючи з кожного боку по 1 п. В кожному виворітного ряду. В'яжіть гумкою 2 * 2, а петлі зменшуйте за принципом переду і спинки - перед і після 3х останніх петель. Після убавленій петлі пров'язуйте хусткової в'язкою. Всього на спицях повинно залишитися 34 петлі, висота полотна становитиме 24 см. Роботу відкладіть.
5
Зв'яжіть хвостик, який буде служити прикрасою шапочки. Для цього перенесіть на кругові спиці 34 п., Залишені раніше, наберіть 46 п. З верхньої вставки, продовжуйте в'язання гумкою 2 * 2. Виконуйте в кожному 5 ряду зменшення петель, пров'язуйте разом по 3 п. Центральна петля убавленій - це колишня кромочная переду.
6
Ушийте в шапочку верхню деталь. Виготовте помпон для хвостика. Зберіть разом усі частини, зшийте боковинки, перед і спинку, стягніть ниткою, залишилися петлі.
Зверніть увагу
В'язання - це задоволення, яке дарує близьким теплоту і турботу.
Корисна порада
Прикрасьте шапку для дівчинки квіточками або іншими орнаментами, шапку для хлопчика можна залишити в первісному вигляді.