Як видалити закладки з опера. Як видалити непотрібні закладки.

Під час використання інтернету ми все робимо закладки, залишаючи для себе можливість швидко знайти потрібний нам сайт і повернутися до нього. Деякими закладками ми користуємося регулярно, а інші зовсім забуваємо. Нагромаджені непотрібні закладки можна легко видалити.
Інструкція
1
Залишаючись одним з популярних браузерів Opera приваблює до себе користувачів високою швидкістю роботи, дружнім і простим інтерфейсом.
2
Для того щоб видалити закладки слід відкрити в верхньому лівому куті «Меню» і вибрати пункт «Закладки», а далі «Управління закладками». Або просто натиснути клавіші Ctrl + Shift + B. Опера відправить вас на сторінку, де праворуч у великому вікні будуть відображені збережені в закладках сайти, а зліва - папки для закладок.
3
Видалити закладки можна як окремо, виділивши всі елементи натисканням двох клавіш Ctrl + A, так і окремо. Після того, як ви виділили непотрібні закладки або папки з закладками, потрібно натиснути на клавіатурі клавішу Delete або просто перетягнути виділені елементи на значок корзини в верхній частині вікна Опери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tbRDUoqb5cs
Для видалення браузера Опера вам не буде потрібно багато часу. Зробити це можна двома простими способами: за допомогою стандартної панелі управління і вручну.
Видалити будь-який браузер з комп'ютера, в тому числі і Оперу, можна кількома способами. Причому, причини такого видалення можуть бути самими різними: вам може не сподобатися як сам браузер, так і швидкість його роботи, інтерфейс і так далі. Простим видаленням ярлика з робочого столу обійтися не можна, доведеться видаляти файли браузера з системи вашого персонального комп'ютера.

Видаляємо Оперу за допомогою панелі управління

У цьому варіанті видалення браузера все просто: 1. Натисніть кнопку «Пуск» в лівому нижньому куті екрану і в відкрилася вкладці виберіть «Панель управління» .2. Знаходимо вкладку «Програми» і під нею тиснемо кнопку «Видалення програми», щоб скоротити шлях і одразу перейти в потрібний раздел.3. Даємо завантажитися списку всіх програм, що є на вашому персональному комп'ютері або ноутбуці. Список може бути і немаленький, так що даємо завантажитися йому повністю. Інакше є ймовірність, що процес затягнеться, або комп'ютер зовсім зависне. Знаходимо в цьому списку значок браузера Опера.4. У верхній частині екрану з'являється кнопка «Видалити», натискаємо її. Все, процес видалення браузера запущен.5. У вікні потрібно відзначити свою згоду на видалення Опери, а також поставити галочку «Видалити всі дані користувача», якщо ви хочете, щоб Опера не зберігаються ваших паролів, історії закачування даних, закладки та інше. Якщо ви видаляєте браузер тільки для переустановлення, цю галочку можна і не нажімать.6. Через кілька секунд з'являється вікно, де сказано, що браузер успішно видалено.

Видаляємо Оперу вручну

Не завжди видалення через панель управління може повністю стерти всі файли браузера з комп'ютера. Якщо ви хочете повністю видалити Оперу, краще зробити це вручную.1. Знайдіть папку C: \ Program Files \ Opera і видаліть її. У ній знаходяться основні файли браузера. Але є ще дві приховані папки крім цієї, тому включіть відображення прихованих файлов.2. Наступну папку ви зможете знайти цим шляхом: C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Opera. У ній зберігаються настройки користувача, тому якщо ви плануєте колись повернутися до роботи з Оперою, не варто видаляти цей файл.3. Остання папка лежить тут: C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Opera. У ній міститься кеш користувача. Після видалення всіх трьох папок браузер Опера паче не завантажиться з вашого комп'ютера. Залишилося почистити Корзину, щоб його файли не змогли відновитися.