Як прибрати патьоки на автомобілі. складання системи рівнянь.

При самостійної фарбуванні автомобіля і відсутності достатнього досвіду у любителів-самоучок дуже часто утворюються патьоки фарби. Сучасні технології та матеріали дозволяють успішно справитися з податком.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір Р400, Р600, Р1000 і Р2000;
  • - водяний розпилювач;
  • - сухі м'які ганчірки;
  • - абразивна поліроль для фарби № 2 і №3;
  • - полірувальна машинка.
Інструкція
1
Висушіть пофарбовану деталь при температурі 40 градусів протягом 2-х годин, після цього дайте фарбі охолонути і відстоятися протягом доби. Для кращого результату в аматорських умовах користуйтеся акриловими фарбами. Вони не вимагають нанесення захисного шару лаку і відмінно виглядають після висихання.
2
Переконайтеся, що фарба добре висохла і затверділа. Тільки тверду фарбу можна обробляти.
3
За допомогою наждачного паперу Р400 счищайте патьок. Не поспішайте і під час проведення цієї операції намагайтеся не терти наждачним папером навколишнє фарбу. Час від часу контролюйте залишилася висоту патьоку, а також змивайте порошок з фарби, що утворюється в процесі шліфування патьоку.
4
сточив тіло патьоку повністю, акуратно за допомогою водяного розпилювача змийте залишки порошку з фарби, потім протріть сухою ганчіркою. Уважно огляньте оброблену ділянку. На ньому не повинно бути навіть ледь помітних сходинок. Більш точно цей момент можна перевірити, провівши пальцями по обробленому місця. Якщо ви не відчуєте будь-яких явних нерівностей, приступайте до наступного етапу.
5
За допомогою змоченою у воді наждачного паперу Р600 обробіть місце, де був патьок, і невеликий простір навколо нього. Мета - прибрати ризики, що залишилися від роботи більш великої наждачкою. Терти треба, здійснюючи рухи спочатку в одному напрямку, а потім в іншому, під кутом 75-90 градусів, щоб не зробити більш глибоких подряпин. Вирівнявши поверхню, змийте залишки сточеними фарби, візьміть наждачний папір Р1000 і повторіть операцію, трохи розширивши оброблювану площу.
6
Вимийте повністю деталь і обробіть її повністю за допомогою наждачного паперу Р2000 за технологією, описаної в п. 5.
7
Нанесіть на полірувальну губку поліроль №2 і за допомогою полірувальної машинки відполіруйте деталь до глянцевого блиску. Якщо придивитися, то на відполірованою деталі залишилися дрібні подряпини. Видаліть їх за допомогою поліролі №3.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=krl3C0KGo4Q