Як зробити стартову сторінку сайту. Як поміняти стартову сторінку в яндекс.

Головна сторінка створює найважливіше, перше враження про ваш сайт. Тому вона повинна бути зроблена продумано і якісно. Щоб стартова сторінка сайту вийшла саме такою, дотримуйтесь деяких порад.
Інструкція
1
Продумайте дизайн. Дизайн головної сторінки деколи відрізняється від дизайну інших сторінок. Він повинен бути більш оригінальним, але не втомлює. Подумайте, без яких елементів можна було б обійтися і приберіть їх. Прослідкуйте, щоб логотип вашого сайту знаходився на видному місці. Обов'язково подбайте про грамотної системі навігації - з головної сторінки користувач повинен мати можливість потрапити на будь-який розділ сайту. Якщо на вашому ресурсі багато матеріалів, зробіть пошук по сайту. Користувач повинен мати можливість без зусиль знаходити пошук на сторінці.
2
Постарайтеся не ставити рекламу на головну сторінку сайту, або обмежтеся мінімумом. Сайт, перевантажений рекламою, захочеться відразу покинути. Але ж ви не хочете втрачати користувачів? Відберіть найважливіші, прибуткові й акуратні рекламні блоки - їх можна залишити на головній страніце.Помніте також, що посилання зі стартової сторінки - найприбутковіші і важливі. Не перевантажуйте сторінку посиланнями. І кілька разів подумайте, перш ніж обмінятися з якимось ресурсом посиланнями «з лиця». Так чи для вас важлива ця угода? Чи не піде вона в збиток сайту, його відвідуваності?
3
Займіться наповненням. Що розміщувати на головній сторінці? Це можуть бути новини вашого сайту, або просто новини по темі ресурсу. Не зайвим буде зробити інформери інших розділів. Завдяки їм відвідувач, зайшовши на головну сторінку сайту, відразу впізнає, які розділи були оновлені. До того ж якісь заголовки можуть залучити користувача, і він затримається на вашому сайті довше.
4
Також на головній сторінці може розміщуватися основна інформація про сайт. Постарайтеся написати її якомога коротшим, але цікавіше. Уявіть свій ресурс в кращому вигляді. Але не пускайте пил в очі - не слід описувати те, чого на сайті немає. Навіть якщо в найближчому майбутньому ви плануєте створити подібне.