Як поставити час на сайт.

Час на сайті - вельми корисна функція. Якщо у відвідувача відсутні годинник під рукою, а інформація про час на робочому столі не показується, він точно оцінить годинник на вашому сайті. Але як їх встановити?
Інструкція
1
Час встановлюється або у вигляді годинника, або у вигляді звичайних чисел. У першому випадку зручніше застосовувати технології flash, у другому можна обмежитися і простою мовою програмування, начебто javaScript. Якщо ви не сильні ні в тому, ні в іншому, знайдіть коди для годин в інтернеті. Існують сайти з безліччю корисних скриптів для власного ресурсу. Там ви знайдете і годинник. Наберіть в пошуку «годинник для сайту».
2
Вам буде запропоновано величезна кількість самих різних годин. Виберете ті, що більше підходять до дизайну вашого сайту. Врахуйте - розмір в більшості випадків прописаний точно, і змінити його ви не зможете. Годинники можуть являти собою як повністю електронні, або як звичайні, зі стрілками. Останні також можуть бути з римськими чи арабськими цифрами. Вибираючи годинник, не забувайте про свою аудиторію. Наприклад, дітям буде складно розібратися з химерним циферблатом.
3
При виборі flash-годин, вам запропонують завантажити архів з ними. Скачайте його. Всередині буде інструкція з встановлення саме цього годинника на ваш сайт. Дотримуйтесь ей.Часи на скриптах встановлюються прямо з інтернету. Ви побачите два коди: власне скрипт і html-код. Установка коду скрипта залежить від того, як вони розміщуються на вашому сайті. Якщо в окремому файлі - додайте код туди. Якщо на кожній сторінці - код необхідно додати в загальний код сайту. У випадку якщо ви хочете встановити годинник на якійсь конкретній сторінці сайту, встановіть код в html-код цієї сторінки, між тегами і.
4
Html-код встановлюється в те місце, де годинник повинні з'явитися. Врахуйте, що після установки годин дизайн може з'їхати, якщо ви не розрахували місце під годинник. Обновіть сторінку і перевірте, чи все в порядку. Якщо ні - для годин доведеться пошукати нове місце.
5
На деяких хостингах також існує можливість додати години повністю автоматично. У цьому вам допоможуть віджети. Чи передбачена така можливість - дізнайтеся на офіційному сайті хостингу або на форумі технічної підтримки.