Як перенести закладки з браузера в браузер.

Зміна супроводжуючого з мережевого простору (браузера) вимагає від користувача не тільки звикання до нового інтерфейсу, але часто і необхідності перенести закладки, що спрощують доступ до улюблених ресурсів. На щастя, жоден з найпопулярніших браузерів не обділений подібною функцією.
Інструкція
1
Щоб експортувати закладки з Opera, натисніть пункт меню «Файл»> «Імпорт і експорт», а потім із запропонованих варіантів виберіть необхідний (вас повинна цікавити нижня частина списку - «Експортувати ...»). З'явиться нове вікно, в якому вам буде запропоновано зберегти файл з закладками. Щоб імпортувати закладки в Opera, натисніть знову ж таки «Файл»> «Імпорт і експорт», але тепер вибирайте з варіантів, що у верхній частині списку - «Імпортувати ...».
2
Щоб експортувати закладки з Mozilla, натисніть пункт меню «Закладки»> «Показати всі закладки» (або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Shift + B)> «Імпорт і резервування». Далі клікніть «Резервне копіювання», якщо збираєтеся перенести закладки в Mozilla, або «Експорт в HTML» - якщо в інший браузер. У новому вікні збережіть файл з інформацією про закладках під будь-яким ім'ям і в будь-якому зручному для вас місці. Що імпортувати в Mozilla, знову відкрийте випадає "Імпорт та резервування", а потім "Відновити"> «Вибрати файл» (якщо імпортуєте закладки з Mozilla, вам потрібно буде знайти файл з розширенням .json) або «Імпорт з HTML» (якщо з іншого браузера).
3
Щоб експортувати закладки з браузера Google Chrome, натисніть на кнопку із зображенням гайкового ключа, яка знаходиться в правому верхньому куті програми, потім «Параметри», вкладка «Особисті матеріали» і «Налаштування синхронізації». У вікні введіть логін і пароль від вашого gmail-аккаунта. Якщо такого у вас немає, його можна створити тут же, якшо «Створити обліковий запис Google». Відповідно, щоб імпортувати закладки, відкрийте Google Chrome і повторіть ті ж дії. Щоб перенести закладки з іншого браузера, знову відкрийте вкладку «Особисті матеріали", клікніть «Імпортувати дані з іншого веб», у випадаючому меню виберіть Internet Explorer або Mozilla Firefox, поставте галочку біля пункту «Вибране/Закладки» і натисніть «Імпорт».