Як виявити веб-камеру.

Поняття веб-камера не обмежується виключно маленьким пристроєм, встановленим у вашому ноутбуці або окремому на верхівці монітора, яке ви використовуєте для спілкування по скайпу. Веб-камери (ще називаються «живі») розкидані у великій кількості вулицями усього світу. З їх допомогою, не встаючи зі свого крісла, ви зможете в будь-яку хвилину опинитися в практично будь-якій точці земної кулі. Як їх виявити і використовувати?
Інструкція
1
Не витрачайте свій час на писк цих камер з використанням загальновідомих і всіма улюблених пошукових програм. Це займе дуже багато часу, і можливо позитивний результат не буде досягнутий. Зайдіть на сайт: www.earthcam.com. Можете вважати, що половина справи вже зроблена. Виявити веб-камеру де завгодно буде тепер набагато простіше.
2
Будьте також готові до того, що деякі сайти, що надають у користування веб-камери, можуть зажадати скачати додаткове програмне забезпечення, яке необхідне для коректної роботи. Це можуть бути програми QuickTime, Silverlight, Flash і т.д. Для того щоб мати можливість використовувати якомога більшу кількість камер, встановіть всі ці плагіни. Зайвими вони не будуть і багато системних ресурсів не споживають. Щоб знайти веб-камеру, введіть на вищевказаному спеціалізованому пошуковому ресурсі в рядку пошуку назву країни та міста.
3
Перегляньте список наданих камер. Він повинен бути досить повним, що охоплює багато районів зазначеного міста. Також в списку будуть наведені приклади зображень з тією чи іншою камери - знімки, зроблені в даний час. Вибирайте таку веб-камеру, зображення з якої оновлюється найчастіше. Також при виборі камери звертайте увагу на рядок її рейтингу і те, де вона розташована. Є камери, які доступні для перегляду і з мобільних телефонів. Дуже зручно, якщо під рукою немає комп'ютера.
4
Після вибору камери клікніть по ній. Вас перекине на сторонній сайт. У разі якщо даний сайт вже не працює, скористайтеся посиланням Report broken link.
5
Здійснюйте оновлення сторінки самостійно при виборі веб-камери. Часто буває, що з камери зображення приходить досить часто, а на самому сайті воно статично через те, що даний сектор з якоїсь причини не оновлюється. Важливо. Чи не оновлюйте сторінку занадто часто, інакше ваші дії можуть бути сприйняті сервером, як спроба атаки. Ознайомтесь з розкладом роботи камер, яке також можна знайти на сайті. Можливо ви намагаєтеся їх використовувати в неробочий час.