Як отримувати гарні оцінки в школі.

Кожен школяр напевно хотів би отримувати хороші оцінки, але виходить це не завжди. В одних - вроджене старанність, а іншим доводиться докладати чимало зусиль для того, щоб вчитися хоча б стерпно. Але якщо ви будете виконувати декілька нехитрих правил, то зможете не тільки встигати виконувати домашні завдання, а й писати контрольні, як мінімум, на 4, і взагалі - краще вчитися.
Інструкція
1
Найголовніше - налаштуйте себе на навчання. Притому хорошу, щоб отримувати оцінки не нижче четвірок. Усвідомте для себе, що знання, підтверджені хорошим атестатом, можуть стати для вас путівкою у світ можливостей.
2
Обов'язково виконуйте домашні завдання. Без закріплення матеріал, пройдений на уроці, можна вважати марним. Необхідно підготуватися до виконання домашніх завдань. Приведіть у порядок письмовий стіл - приберіть всі завали, розкладіть акуратно книги, підручники, зошити. Спочатку виберіть найскладніші завдання, з якими має впоратися. Потім додайте до них кілька більш легких. Вірші і великі тексти, дивлячись на ніч, краще не заучувати. Прочитайте матеріал один раз, а більш ретельно позаймайтеся з ранку. Щоб краще запам'ятати інформацію, намагайтеся підбирати до неї різні асоціації. Можливо, такі приклади зустрічаються у вашому житті - вдома, в школі.
3
Читайте як можна більше і не тільки «за програмою». Адже книги - це відмінні помічники в навчанні. У процесі читання книг ви можете значно розширити свій словниковий запас, а також розвинути пам'ять і уява. Крім того, теоретичні положення, які ви зустрічаєте при вивченні будь-якого предмета, беруться з різного роду книжкових джерел.
4
Розвивайте пам'ять. Існує безліч вправ для її розвитку. Адже вченими доведено, що людина використовує лише дещицю можливостей свого мозку. А роботу пам'яті можна свідомо поліпшити. Також скористайтеся відповідними курсами або читанням книги по поліпшенню пам'яті.
5
Дуже важливо слухати вчителя, особливо, коли він пояснює нову тему. Будьте активніше на уроках. Намагайтеся всіляко показувати свій інтерес до матеріалу, задавайте питання, перепитуйте, якщо щось незрозуміло. І пам'ятайте, що тільки ваше бажання і завзятість можуть стати вірними помічниками на шляху до самовдосконалення.