Як завантажити на стіну картинку. Як з цікавою країною викласти запис до себе на стіну вконтакте.

Не завжди вдається знайти потрібну кнопку або розділ, коли тільки починаєш користуватися новим інтернет-ресурсом. Деяким користувачам соціальних мереж Вконтакте і Facebook спочатку доводиться шукати потрібні сервіси на своїй сторінці.
Інструкція
1
Поняття «стіна» існує в соціальних мережах Вконтакте і Facebook і являє собою живу стрічку подій, на яку потрапляють поновлення статусу власника сторінки. Залишати записи на стіні може не тільки власник сторінки, але також і інші користувачі соціальної мережі. Крім записів на стіну Вконтакте можна завантажувати фотографії, відеозаписи, музичні файли, опитування і створені в онлайн-редакторі малюнки. Стіна Facebook обмежує можливості тільки додаванням записів, фотографій, відеофрагментів і посилань з попереднім переглядом.
2
Для того, щоб завантажити картинку на стіну Вконтакте на головній сторінці користувача слід клацнути трохи нижче вільного поля «Що у вас нового» (якщо ви на своїй сторінці) або «Ввести повідомлення» (якщо ви на сторінці іншого користувача) на напис "Прикріпити». З'явиться меню, в якому слід вибрати пункт «Фотографію», якщо ви хочете завантажити файл зі свого комп'ютера. Якщо ви хочете самі намалювати картинку, вибирайте пункт «Графіті» і створюйте малюнок.
3
Щоб завантажити картинку (фотографію) на стіну в Facebook, клацніть в поле «Опублікувати» і виберіть «Фотографія». Принцип завантаження зображення на стіні іншого користувача не відрізнятиметься.