Як відремонтувати ремінь безпеки.

Якщо переклинює ремінь безпеки, то це вже загроза безпеки пересування на автомобілі. А вже якщо він зламався, то ремонтувати його необхідно терміново. Звичайно якщо ви не екстремал і не хочете платити регулярно штрафи. Усунути подібного роду несправність можуть не тільки майстри-професіонали, але й ви самі.
Інструкція
1
Якщо у вас є така можливість, найкраще зверніться до офіційного дилера. Як правило, при автомобільних салонах є станції техобслуговування. Там професіонали-техніки усунуть неполадку. В крайньому випадку, якщо на території салону сервісу немає, ви можете відправитися на фірмову станцію техобслуговування. Туди, де в обов'язковому порядку обслуговуються автомобілі на гарантії і весь модельний ряд вашої марки.
2
Акуратно постарайтеся відремонтувати ремінь самі, в разі коли він повністю виліз, а назад не закручується. Для цього зніміть обшивку. Під нею ви побачите барабан. Швидше за все причина поломки саме в ньому, так як в ньому є пружинка, яка від зайвої напруги може випасти. Вставте її на місце, і ремінь обов'язково скрутитися тому. Тільки будьте дуже уважними. Адже барабан може різко почати обертатися. І якщо ви не встигнете зреагувати, то постраждають ваші руки.
3
Якщо ремінь безпеки часто просто заклинює, то спробуйте виправити це наступним способом. Зніміть обшивку, знайдіть механізм, який приводить в дію власне ремінь і просто почистіть його. Тому що в більшості випадків саме забруднення є причиною поломки. Причому такий ремонт можна проводити різними способами. Перший - витягнути механізм і почистити його. Але процес цей досить трудомісткий і займає багато часу. Тому зручніше і практичніше використовувати інший варіант. Візьміть балон зі спеціального очисного рідиною. Пару раз зробіть вприскування його в механізм, після чого кілька разів простягніть ремінь вперед і назад. Він своїм рухом автоматично почистить головки механізму і перестане заклинювати.
4
Також ви можете скористатися таким способом ремонту ременів безпеки, як їх повна заміна. Для цього просто підберіть відповідні вашому автомобілю ремені і вирушайте на станцію технічного обслуговування. Там вам протягом максимум години замінять деталі. Такий ремонт вам обійдеться в 3000 рублів.