Як зняти захисний код Samsung. захисний код сумісного.

При використанні телефонів марки "Самсунг" ви можете зіткнутися з трьома видами блокування: захисний код телефону, блок телефону під оператора, а також пін-код сім-карти. В кожному випадку існує послідовність дій, які повинні бути зроблені для зняття захисту.
Інструкція
1
Блокування телефону застосовується для захисту особистих файлів - фото, відео, записників, повідомлень, а також аудіозаписів. Коли заблоковано знадобиться введення пароля. У разі якщо ви його не знаєте або забули, вам буде потрібно скинути настройки безпеки. Зверніться до виробника вашого телефону, використовуючи контактну інформацію із сайту samsung.com. Надайте IMEI номер телефону для отримання коду скидання налаштувань безпеки або коду обнулення прошивки. Введіть один з них і здійсните скидання налаштувань. У разі, якщо дана операція зазнала невдача, перепрошити телефон.
2
Для поновлення мікропрограми, що відповідає за функціонування вашого телефону, буде потрібно синхронізувати ваш телефон з комп'ютером. Використовуйте дата кабель і диск з програмним забезпеченням, які входять в комплектацію телефону. В іншому випадку ви можете завантажити програмне забезпечення з сайту samsung.com, а дата-кабель купити в будь-якому магазині стільникового зв'язку. Встановіть програмне забезпечення, після чого підключіть дата-кабель. Для коректного виконання операції необхідна саме дана послідовність. Перепрошити телефон, використовуючи микропрограмму і програмне забезпечення, які ви можете скачати на сайтах firmware.sgh.ru і samsung-fun.ru/flash. Приступайте до даної операції тільки при наявності інструкції до вашого програмного забезпечення та при повній зарядці телефону. Не користуйтесь і не відключайте його до завершення оновлення прошивки - це може привести до необоротної псуванні апарату.
3
У разі якщо ваш телефон був куплений за кордоном і заблокований під певну мережу, то при включенні з сім-картою іншого оператора запитується код розблокування. Ви можете отримати його, звернувшись до оператора стільникового зв'язку, до якого прикріплений мобільний телефон. У разі, якщо отримати код не вдається, використовуєте крок 2 для оновлення прошивки.
4
Якщо ви забули пін-код, ви можете знайти його на упаковці від сім-карти. Якщо ви вже ввели його три рази неправильно, то для розблокування потрібно пак-код. В іншому випадку, зверніться до представництва оператора стільникового зв'язку, з яким у вас укладений контракт. Надайте паспортні дані, підтвердивши своє право володіння сим-картою і запросіть її заміну.