Як визначити швидкість мережі.

Коли інтернет гальмує - це реально бісить непередавано як. І не важливо, чим ви займаєтеся в цей час - працюєте або просто ходите по просторах мережі. Коли сторінки відкривається нескінченно довго або на найцікавішому місці зависає фільм - це знову бісить. Якщо таке відбувається досить часто - перевірте швидкість підключення.
Вам знадобиться
  • Вам потрібно сервіс надає послугу визначення швидкості інтернет-з'єднання.
Інструкція
1
Трохи загальної інформації про проблеми швидкості. Коли ви ставите собі інтернет, ваш провайдер вказує в договорі ту швидкість, яку він зобов'язується вам поставляти. Шкода, але буває так, що провайдер не виконує своїх зобов'язань, а іноді на швидкість впливають причини суб'єктивного характеру. У будь-якому випадку перевірити швидкість мережі не помешает.Ви можете в будь-якому пошуковику просто набрати запит «перевірити швидкість з'єднання» і вам буде запропоновано безліч сайтів пропонують цю послугу. З часом ви зможете вибрати той сайт, який вам більше сподобається. А для першого разу зробіть цей «контрольний замір» за допомогою сервісу, який надає компанія Яндекс. Він називається «Я в інтернеті!».
2
Насамперед перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів, шпигунів і інших шкідливих програм. Це обов'язкова міра, так як і віруси і шпигуни можуть самі по собі сильно гальмувати швидкість з'єднання. Тому запустіть свій антивірус і антишпигун, нехай вони попрацюють і як слід його перевірять. Якщо шкідливі програми виявлені - видаліть їх.
3
Після очищення комп'ютера від вірусів та інших «непрошених гостей» вимкніть антивірус, антишпигун, торрент, і всі мережеві програми, які є на вашому комп'ютері.
4
Подивіться, яка мережева активність. Для цього правою кнопкою миші клікніть мережевому підключенню «Стан». Якщо кількість прийнятих і відправлених пакетів тримається стабільно - все в порядку. Якщо ж їх кількість постійно зростає - це означає, що або все ж ви пропустили вірус, або ви відключили не всі мережеві підключення. Усуньте цю проблему і рухайтеся далі.
5
Зайдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!" за адресою http://internet.yandex.ru/. У вікні ви побачите симпатичну лінійку веселого зеленого кольору. На ній буде написано "Виміряти швидкість". Клацніть по ній і хвилинку зачекайте. Незабаром сервіс видасть вам інформацію про вашу вихідної і вхідної швидкості на поточний момент часу.
Зверніть увагу
Крім швидкості подібні сервіси надають також і іншу інформацію, наприклад, місце розташування, IP-адресу, тип браузера і т.д.
Корисна порада
Перевіряйте швидкість інтернету на різних сайтах, так ви зможете знайти той, який буде показувати швидкість точніше всіх.