Як редагувати html код.

Інструкції мови HTML (HyperText Markup Language - «Мова розмітки гіпертексту») відправляються веб-сервером за запитом браузера відвідувача сторінки сайту і містять повну інформацію про те, що і яким чином браузер повинен показати відвідувачеві цієї сторінки. Сьогодні ці інструкції найчастіше формуються серверними скриптами, а не зберігаються в готовому вигляді в файлах. Якщо ж необхідність відредагувати саме HTML-код, а не формують його скрипти, все ж виникає, то зробити це можна за допомогою різних інструментів.
Інструкція
1
Скористайтеся редактором сторінок системи управління сайтом для редагування вихідного HTML-коду. Для цього після завантаження потрібної сторінки в редактор треба перемкнути його з візуального режиму (який іноді називають WYSIWYG-режимом), в режим редагування HTML. Зробивши це, ви отримаєте доступ безпосередньо до інструкціям («тегам») мови розмітки. Втім, використовуючи візуальний режим, ви теж міняєте HTML-теги, правда, роблячи це «руками» редактора сторінок.
2
Використовуйте будь-який текстовий редактор для внесення змін в HTML-код сторінок, якщо на вашому сайті не встановлено системи управління. Файли, що зберігають цей код, відрізняються від звичайних текстових файлів тільки розширенням, а формат запису точно відповідає формату файлів з розширенням txt. Тому будь-який текстовий редактор, який може працювати з txt-файлами, можна використовувати і для правки HTML-коду.
3
Встановіть будь-якої спеціалізований редактор HTML-коду, якщо плануєте займатися версткою сторінок досить регулярно. Такі програми значно відрізняються від звичайних текстових редакторів і від редакторів, встановлених в систему управління. Наприклад, вони мають функції «контекстної підказки», тобто коли ви починаєте набирати будь-якої HTML-тег, редактор пропонує вам вибір найбільш підходящих варіантів, що значно прискорює набір, зменшує кількість помилок і допомагає швидше освоїти синтаксис мови. Крім того, такі програми вміють форматувати і розфарбовувати запроваджуваний код, шукати помилки в синтаксисі, перевіряти відповідність встановленим стандартам. Багато спеціалізовані додатки цього роду мають режим візуального редагування і попереднього перегляду сторінок, вміють самостійно завантажувати створювані сторінки на сервер, синхронізувати локальні і видалені варіанти HTML-сторінок і багато іншого.