Як змінити колір тексту. Як змінити колір тексту в с.

Ми часто стикаємося з редагуванням тексту. То нам потрібно змінити його розмір, то поміняти шрифт, а іноді потрібно поміняти і колір. Зробити це дуже просто.
Інструкція
1
Неважливо в якій програмі ви працюєте, і для яких цілей потрібна виділяти частину тексту кольором, головне - як це зробити швидко. Ось список основних програм, які так чи інакше користуються цветовиделенія тексту: - текстові редактори; - графічні редактори (з можливістю забивати текст); - мови програмування (команди в багатьох мовах програмування виділяються різними кольорами).
2
У більшості програм надати тексту колір можна саме так: виділити потрібний вам фрагмент тексту, далі зайти в меню Формат -> Колір (або Кордон і Заливка, або Колір тексту) .В деяких програмах колір тексту можна поміняти при натисканні правої кнопкою миші на виділеному фрагменті тексту. В контекстному меню виконати аналогічну процедуру. І текст заграє новими фарбами.
Зверніть увагу
Найчастіше в програмах, особливо пов'язаних з дизайном, немає назв квітів. У них існує кодування кожного відтінку кольору. За допомогою цієї кодування можна підібрати потрібний колір з найбільшою точністю.
Корисна порада
Найкраще користуватися гарячими клавішами і кнопками, які можна виносити на панель редагування програми. Це суттєво економить час.