Як позбутися запаху гару в будинку.

Запах гару - дуже їдкий. Їм просочуються речі, м'які меблі і навіть стіни. Мало кому сподобається, що повітря в будинку буде зіпсований. Усунути запах гару можна за допомогою народних засобів.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - оцет;
  • - нашатирний спирт;
  • - кавові зерна;
  • - активоване вугілля;
  • - аромалампи;
  • - ароматичні масла;
  • - озонатор.
Інструкція
1
Запах гару дуже швидко проникає в речі. Тому приступайте до прибирання приміщення як можна швидше. Речі, які ввібрали запах гару, винесіть на вулицю, бажано в сонячний день. Ультрафіолетові промені ефективно видаляють частинки диму. Виперіть, якщо запах все одно залишився, додайте до мильного розчину 2 столові ложки оцту. Залиште на півгодини, ретельно прополощіть і висушіть.
2
У велику каструлю наберіть води і додайте оцтової кислоти. Доведіть до кипіння. На тарілки насипте картопляний крохмаль і капніть трохи нашатирного спирту. Розставте їх по всьому приміщенню. Активоване вугілля абсорбує неприємні запахи. Розкладіть таблетки в приміщенні. Смажені зерна кави теж ефективно поглинають запахи. Насипте їх або в тарілки, або в невеликі вазочки.
3
По можливості винесіть всі речі, які можуть бути причиною запаху. Тільки потім обробіть всі поверхні, які придатні для вологого прибирання. У тазі з теплою водою розчиніть хлорку або нашатирний спирт. Намочіть великі рушники та простирадла. Розвісьте їх у квартирі і міняйте у міру висихання. Молекули води поглинають неприємний запах і разом з ним вивітрюються. Тільки робити це потрібно, коли на вулиці вологість нижче, ніж в будинку. У сковороду налийте півсклянки оцту і доведіть до кипіння. Коли рідина повністю випарується, запах зникне.
4
Придбайте озонатор. Він очищає повітря і має дезінфікуючу дію. Озонатор можна замінити на кварцову лампу. Тільки включати її потрібно, коли нікого немає вдома. Такі лампи ставлять в лікарняних палатах.чтоби остаточно видалити запах, щовечора запалюйте аромасвічки. Полум'я випалить залишилися частинки гару, а тонкий аромат - закріпить результат. Капніть на звичайну лампу розжарювання трохи духів. Коли вона буде нагріватися, запах поступово пошириться по дому. Замість парфумів можна використовувати ароматичні масла, наприклад, ялиці, лаванди або апельсина.