Спам: Як безпечно впоратися з проблемою.

В даний час в соціальних мережах багато не тільки корисної інформації, але і шкідливою, яка, в кращому випадку, ніяк не вплине на ваш комп'ютер, а в гіршому - призведе до його поломки. А все може статися через звичайного спаму, який дуже добре і швидко поширюється в просторах інтернету, а особливо на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Спам, посилання на шкідливі сайти, відправка паролів третім особам - все це небезпечно, але можна постаратися уникнути цього, дотримуючись деякі правила і застереження. Основна частка спаму приходить в особистих повідомленнях від невідомих користувачів. Звичайно, бувають і винятки. Тому перш, ніж переходити з якої-небудь посиланню, уважно перевірте повідомлення: в повідомленні, що містить спам, зазвичай використовується ваше ім'я і багато різних символів. Краще ігноруйте його. А щоб позбутися непотрібних повідомлень, в настройках обмежте доступ відправки повідомлень.
2
Дуже часто запрошення в різні групи не несуть нічого корисного для вас (знову ж таки, від невідомих користувачів). Наприклад, вам пропонують швидко скинути зайву вагу, дізнатися таємницю свого прізвища або навчитися малювати графіті за допомогою програми. Але переходячи по черговий посиланню, ви самі можете бути схильні злому, і тоді з вашого аккаунта буде розсилатися спам іншим користувачам. Сторінку заблокують. Необхідно буде поміняти пароль.
3
Щоб зменшити ризик злому, придумайте складний пароль, використовуючи різні символи. Є спеціальні програми, що підбирають прості паролі. Ніколи не вводьте пароль від «ВКонтакте» на інших сайту, якщо просять. Дивіться уважніше на адреси посилань, які надсилають. Можливо, якась одна буква заменена.Удаляйте містять спам повідомлення зі стіни. Тим самим ви убезпечите не тільки себе, а й інших користувачів, який можуть пройти за посиланням.
4
На багатьох сайтах є можливість поскаржитися на певних людей чи ресурси. Але тільки в тому випадку, якщо ви вважаєте, що інформація, яка посилається від них, містить шкоду. Існують «чорний» і «білий» списки. Природно, що той, хто знаходиться в «чорному списку», нічого не зможе вам прислати.
5
Звичайно, навряд чи можна повністю позбавитися від спаму. З вдосконаленням безпеки удосконалюються методи злому і способи розсилки. Світ прогресує, а не стоїть на місці. Тому завжди уважно перевіряйте сумнівні повідомлення, т.к. довгий час одне і теж надсилати не будуть. Намагайтеся обмежити себе від спаму всіма можливими способами.