Як прошити ВАЗ 2110. де можна перепрошити мізки ваз 21103.

Багатьох автолюбителів цікавить, як прошити ВАЗ 2110, поміняти «мізки» автомобіля, зробити його більш спортивним, динамічним і привабливим. Крім звернення до фахівців вітчизняних сервісних центрів, виконати прошивку вітчизняних автомобілів можна і самостійно.
Інструкція
1
Вирішуючи, як прошити ВАЗ 2110, можна пошукати фахівця, який сам вирішить за вас подібні питання, або виконати прошивку для машини своїми руками. Якщо ви вирішили заощадити кошти і при цьому придбати новий досвід, надаючи своїй машині сучасніший вигляд, виконуйте наступні дії. По-перше, спочатку потрібно визначитися з типом самої прошивки, а потім знайти необхідну програму і швидко завантажити її з інтернету. При цьому, вирішуючи прошити інжектор ВАЗ, зрозумійте, чи дійсно в його установці є сенс. Пам'ятайте, що в разі несправності заводських опцій, в будь-якому випадку ви побачили ви помилку у видачі даних.
2
По-друге, щоб прошити ВАЗ 2110, перед установкою нової програми обов'язково перевірте, чи не встановлена на вашому авто заводська прошивка, в якій передбачено відключення визначення пропусків запалення. Якщо у вашій машині стоїть саме така опція, подальша перепрошивка не буде потрібно. При цьому визначайте тип заводській прошивці наступним чином: проведіть діагностику з використанням Сканматик, який програмно покаже комплектацію системи вашого автомобіля.
3
Якщо вам все-таки необхідна прошивка для ВАЗ 2110, вирушайте в спеціалізовані магазини і придбайте там необхідну кришку і ДФ, а далі залишається лише правильно увіткнути невеликої штифт на распредвал. Після цього підключайте адаптер, і уважно дивіться на його параметри, так як даний апарат знаходився в режимі реального часу. При цьому операція зв'язку з ЕБУ повинна пройти нормально, якщо підключення до порту видає помилку, виконати прошивку самостійно вам навряд чи вдасться.
4
Далі завантажте в ЕБУ обрану вами і заздалегідь скачала програму для дворежимної прошивки, наприклад, що передбачає використання газу та бензину, або призначеної для можливості використання двох режимів - спортивного і економічного. Після цього займіться безпосередньої доопрацюванням ЕБУ, акуратно додайте до його гнізда провід, який передбачає його подальше заземлення на масу при кожному перемиканні режиму. Щоб процес прошивки пройшов без ексцесів, набагато зручніше спочатку зняти контролер, а потім виконати його прошивку вже вдома, правильно підключаючи всі контакти, виставляючи режим включення запалення, невідкладного харчування, дозвіл програмування та живлення головного реле.