Як написати ім'я японськими ієрогліфами. Як буде писатися по японськими ієрогліфам світ.

Японська мова є одним з найскладніших мов. І справа не тільки в багатою і різноманітною иероглифике. Японська мова сильно відрізняється за своєю структурою від усіх європейських мов. Самі японці стверджують, що одними з найбільш далеких від японського є російська й англійська мови. Проте, незважаючи на всю складність, у всьому світі, в тому числі і в Росії, є багато шанувальників японської культури та самої країни. Написати ім'я на японській мові можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - складова азбука катакана;
  • - російсько-японський словник (паперовий, або он-лайн).
Інструкція
1
В японській мові, крім ієрогліфів, використовуються знаки складових азбук (дві кани) - хирагана і катакана. За звучанням вони абсолютно однакові. Розходження мається на написанні фонем. Хіраганою записуються слова безпосереднього японського походження, а всі запозичення і іноземні назви пишуться катаканою, в тому числі й імена.
2
Для того, щоб написати ім'я слоговой азбукою катаканою, знайдіть (а краще вивчите) начерки її знаків. Катакана друкується в усіх паперових словниках. Також можливий варіант скачування азбуки в Інтернеті. Для цього наберіть слово "катакана" і пошуковик видасть вам таблицю знаків. Тепер розбийте перекладне ім'я на склади і співвіднесіть звучання цих складів зі знаками кани. Наприклад, ім'я Тетяна розкладається на та-ти-а-на. Відповідно, катаканою це ім'я запишеться як ?
3
При написанні імені за допомогою японської мови пам'ятайте про декілька його фонетичних особливостях. По-перше, всі згодні японської мови (крім звуку Н) обов'язково супроводжуються голосними, а, по-друге, в мові країни висхідного сонця немає звуку Л, і у всіх іноземних словах він замінюється на Р. Таким чином, якщо у вашому імені стоять дві згодні поспіль, то необхідно помістити між ними голосну (найчастіше такий "вставкою" служать У або О), а якщо в імені є буква Л, то замініть її на Р. Наприклад, ім'я Світлана запишеться по-японськи як ? і буде вимовлятися Suvetor? na.
4
Кожне наше ім'я щось означає і перекладається з іншої мови. Наступний спосіб полягає в тому, що ви переводите своє ім'я і шукаєте в японському словнику підходяще слово. Та ж Світлана з давньослов'янського перекладається як "світла". В цьому випадку шукаєте в словнику слово "світлий" - ? (АКАР). Але навіть тут саме ієрогліфом є лише перші два знаки, в другі два знаки це знаки хірагани, якими записуються змінювані частини слова.
Корисна порада
Рекомендується писати ім'я слоговой азбукою катаканою, так як це буде і вам простіше, і при спілкуванні з японцями не виникне непорозумінь.
Мистецтву накреслення ієрогліфів нараховуються сторіччя. Щоб по-справжньому навчитися малювати, потрібно осягнути не тільки правила напрямки кисті, а й закономірності руху думок, адже це ціла філософія. Щоб зробити перший пробний крок, спробуйте написати ієрогліф «бамбук», що символізує здоров'я і стійкість.
Вам знадобиться
  • Туш, пензель, папір
Інструкція
1
Для точності написання ієрогліф подумки розташовують в квадраті. Щоб зовсім спростити собі задачу, ви можете накреслити квадрат олівцем і вписувати туди символ.
2
У написанні різних елементів ієрогліфа дотримуються певні пріоритети: спочатку пишуться верхні риси, а потім - нижні; елементи, розташовані зліва, пишуться раніше, ніж риси справа. При перетині чорт спочатку пишеться горизонтальна, а потім - вертикальна.
3
Наш ієрогліф містить дві горизонтальні риси. Спочатку пишемо ліву. Розділіть квадрат по горизонталі на 4 рівні частини. Горизонтальна риса розташовуватиметься на кордоні між першою і другою верхніми частинами квадрата. Проведіть лінію горизонтально зліва направо, в кінці збільште натиск і направте кінчик пензля вгору вліво.
4
Намалюйте верхню ліву межу ієрогліфа. Її центр перетинається з горизонтальною рисою, а верхня межа стикається з верхньою межею квадрата. Проводите риску зверху вниз, поступово послаблюючи натиск.
5
Наступна вертикальна риса починається від центру горизонтального елемента і проводиться зверху вниз із зменшенням товщини лінії на кінці.
6
Проведіть другу горизонтальну риску зліва направо, її довжина відповідає довжині першої горизонтальної лінії.
7
Проведіть верхню вертикальну риску по аналогії з першою.
8
Останню вертикальну риску намалюйте зверху вниз, до кінця послабте натиск на кисть і проведіть її вліво вгору.