Як відкрити магазин спортивного одягу.

Популяризація здорового способу життя призводить все більше число людей у фітнес-клуби. Красива і зручна форма - важливий елемент спортивного іміджу, який сприяє підвищенню мотивації до тренувань. Саме тому відкриття магазину спортивного одягу актуально і затребуване.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - стартовий капітал;
  • - персонал.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження і визначитеся з позиціонуванням вашого магазину. Наприклад, якщо у вашому регіоні розвинений гірськолижний спорт, відкриття відповідного магазину завжди буде до речі. Ви можете спеціалізуватися на одязі для якогось певного виду спорту. Однак і універсальний асортимент для фітнесу і активного відпочинку буде не менш затребуваний.
2
Знайдіть приміщення для вашого магазину. Відділ з ходовими моделями, серед яких є костюми для відпочинку, переважніше відкривати в торговому центрі. Спеціалізований магазин, в якому буде пропонуватися ексклюзивний одяг, наприклад, для карате, можна відкривати практично в будь-якому місці.
3
Оберіть постачальників спортивного одягу. Оптимальний варіант - відкриття мультибрендового магазину, ціни в якому були б нижчими, ніж у відділах відомих марок. Підберіть кілька колекцій, речі в яких добре поєднуються між собою.
4
Найміть персонал, який зміг би підібрати одяг, враховуючи індивідуальні особливості клієнтів і вибране вами спортивний напрямок. Найкраще підбирати енергійних, активних продавців зі спортивною фігурою.
5
Якщо ваш магазин знаходиться в прохідному місці або великому торговому центрі, ви можете витрачати мінімальні кошти на рекламу. Роздрукуйте буклети, які можна поширювати по спортивним клубам, помістіть інформацію в усі тематичні довідники та спеціалізовані видання.
6
Створіть у вашому магазині динамічну атмосферу, що розташовує до подальших занять спортом. У цьому вам допоможе ритмічна музика, правильні світлові рішення, мультимедійне обладнання.
Корисна порада
Введіть в асортимент супутні товари: пульсометри, спортивні сумки, пляшки для води, шейкери для спортивних коктейлів.