Як поміняти звукову доріжку.

У далекі дев'яності більшість іноземних фільмів приходили до нас на відеокасетах. Додаткових можливостей, крім інтегрованого перекладу і «вшитих» субтитрів, відеокасета не надавала. Сьогодні ми можемо дивитися фільми на комп'ютері, маючи можливість додавати субтитри на різних мовах і змінювати звукові доріжки, вибираючи оригінальний звук або різні переклади.
Інструкція
1
Перш ніж запустити фільм на своєму комп'ютері, слід переконатися в тому, що у вас не виникне проблем з відтворенням звуку і відео. Справа в тому, що при створенні фільмів в популярних форматах використовуються спеціальні кодеки. Якщо при записі фільму в той чи інший формат використовувалася пізніша версія кодеків, ніж ті, що встановлені у вас на комп'ютері, при відтворенні можуть бути відсутні звук або відео. Актуальний набір кодеків можна завжди завантажити за однією з адрес в мережі Інтернет: www.codecguide.com, www.k-lite-codec.com чи інших.
2
Щоб поміняти звукову доріжку при відтворенні фільму, потрібно переконатися в тому, що в файлі відеозапису присутні кілька доріжок. Звукові доріжки можуть бути як «ушитими», так і перебувати в тій же папці, що і файл відеозапису. Звукові доріжки повинні мати однакові назви з файлом відеозапису, за винятком розширення після точки.
3
Отже, запустіть Програвач Windows Media і розгорніть вікно на весь екран, щоб вгорі з'явилася панель меню. Перейдіть на вкладку «Відтворюється» і перетягніть папку з фільмом і звуковими доріжками в вікно програвача. Тепер зайдіть в розділ меню «Відтворення» і далі «Аудіо та мовні записи». Перед вами з'явиться список всіх звукових доріжок. Вибирайте потрібну вам.