Як відповідати на відгук.

Кожен день безліч відгуків приходить про що продаються товари, про виконані роботи, просто пишуть про життя і дають поради. Але як відповідати і чи варто це взагалі робити, якщо частина відгуків зазвичай не приносить користі, написана в грубій формі або носить нейтральний характер для людини.
Інструкція
1
Найголовніше - це поважайте людину, яка що-небудь написав. Кожен має право на свою точку зору. Не варто відповідати в грубій формі, навіть якщо хтось і не правий. Краще зрозуміло і доступно вказати на помилку і не провокувати подальшого недобре розмови. Якщо вам прислали відгук, що містить прямі або непрямі образи, не варто звертати уваги і відразу ж йти і також відповідати, застосувавши різні негативні висловлювання. Насамперед потрібно показати свою культуру і вихованість, яка, можливо, відсутня у людини, який надіслав це вам.
2
Перевіряйте інформацію. Дуже часто люди пишуть те, що не знають самі, а почули від третьої особи. Почувши якусь новину, поспішають розповісти про неї. Наприклад, справа стосується покупки дорогого фотоапарата. Вибравши потрібну модель і марку, ви запитуйте у кого-небудь ради. І тут вам кажуть, що фотоапарат дуже поганий і не варто його брати. Ви сумнівайтеся, але, можливо, що людина просто переплутав модель. Тому краще перевіряти якомога більше джерел. Зайдіть на сайт і прочитайте відгуки про даний фотоапараті. Подивіться на форумах. Але якщо справа стосується технічних характеристик, найкраще дивитися на сайті виробника та магазину, де продається техніка.
3
Зовсім не має значення, де залишають відгуки. На сайтах, в книзі скарг та ін. Важливо правильно формулювати думки, щоб іншим людям було все доступно і гранично зрозуміло. Пишіть без помилок, інакше хорошу думку навряд чи про вас складеться, і ніхто не сприйме серйозно. Якщо ви звертаєтеся до певного людині, напишіть його ім'я, прізвище або нік.
4
Відгуки можуть містити критику. Адекватно сприймайте її, тому вона завжди має місце бути. Звичайно, не завжди її можуть писати, розбираючись у справі. Однак не варто після цього відразу починати критикувати когось. Можливо, дійсно варто прислухатися і спробувати щось змінити. Знову ж многая критика, нехай навіть написана кимось в грубій формі, містить в собі тонкий сенс, який можна спробувати знайти. Запам'ятайте ці невеликі правила. Вони допоможуть не тільки відповісти на відгук, а й при спілкуванні в житті.