Як нарощувати нігті поетапно. технологія нарощування нігтів гелем поетапно.

Мистецтво сучасного манікюру пропонує безліч способів і методик нарощування нігтів. Але найбільшу популярність здобула технологія нарощування гелем на формах в силу довгої служби манікюру і невисокої вартості, а матеріал, що використовується в даній технології, дозволяє нігтю дихати. Ви можете освоїти цю техніку і нарощувати нігті вдома самостійно.
Вам знадобиться
 • - пушер для зрушування кутикули;
 • - пилки для нігтів різної твердості;
 • - кисті для гелю;
 • - спеціальний гель;
 • - підкладні форми;
 • - бондекс;
 • - ультрафіолетова лампа;
 • - фінішний гель;
 • - різні елементи дизайну .
Інструкція
1
Для початку ретельно обробіть нігті антисептиком.
2
Пушер відсуньте кутикулу і видаліть її з нігтьової пластини. За допомогою шліфувальних пилок зніміть акуратно блиск з нігтів. Ідеальним варіантом буде, якщо вищеописаний попередній манікюр буде проведений за два-три дні до нарощування.
3
Нігті обробіть знежирювачем. Якщо у вас його немає, то можете скористатися рідиною для зняття лаку.
4
Нанесіть бондекс і дочекайтеся його висихання.
5
Наступний етап передбачає початок нарощування і є найважчим. Встановіть форму під вільний край нігтя. Якщо з першого разу не вийде - не впадайте у відчай, у цій справі потрібна хороша вправність.
6
Далі починайте викладати гель на форму до бажаної довжини.
7
Просушите ніготь в спеціальній ультрафіолетовій лампі протягом двох-трьох хвилин.
8
Нанесіть ще шар гелю і також просушіть в лампі. Для міцності можна нанести і третій шар.
9
Знежирте ніготь і видаліть форму.
10
Спеціальної пилочкою надайте нігтю бажану форму.
11
Щоб надати нігтю блиск, нанесіть фініш-гель і висушіть його в лампі.
Зверніть увагу
Якщо під час сушіння гелю ви відчули печіння, то це може свідчити про низьку якість використовуваного гелю. У цьому випадку слід припинити сушку до того моменту, поки не зникнуть неприємні сімптоми.Помніте про те, що в день нарощування не варто користуватися кремом для рук, так як між гелем і нігтем може утворитися полость.Наращіваніе можна робити тільки на здорові ногті.Старайтесь не робити нарощування нігтів під час критичних днів, а також за день до них.
Корисна порада
Якщо ви бажаєте не просто наростити нігті, але і додати їм акваріумний дизайн, то між нанесенням гелієвих шарів зробіть промальовування. Ви можете використовувати різні лаки, сухоцвіти, спеціальну фольгу та інші сучасні елементи дизайну.
Нарощувати нігті можна різними способами: на нижні форми, на верхні форми, гелем або ж акрилом. Найпоширеніший спосіб нарощування - нарощування гелем. Отже, як нарощувати нігті ?
Вам знадобиться
 • пилочки різної жорсткості,
 • праймер,
 • форми,
 • скульптурний гель,
 • кольоровий гель або акрилові фарби,
 • закріплює гель,
 • рідина для видалення липкого шару,
 • кристали, блискітки, фольга, кульки, наклейки, ультрафіолетова лампа.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно знежирити руки. Потім за допомогою пилочки для натуральних нігтів видаліть з нігтьової пластини тоненький верхній блискучий шар. Це необхідно для того, щоб поліпшити адгезію (зчеплення) матеріалу з нігтем. Далі тонким шаром нанесіть на власний ніготь праймер. Він необхідний також для поліпшення адгезії.
2
Другим кроком надіньте на пальці спеціальні форми для нарощування. Їх можна зустріти з різних матеріалів. Бувають і металеві, і паперові. Форми з металу прослужать значно довше, але їх використання вимагає певних навичок. Форми закріпіть на пальці так, щоб вони плавно продовжували власний ніготь.
3
Потім викладіть перший шар скульптурного гелю. Його намагайтеся робити якомога тонше. Викладається він поверх натурального нігтя і поверх форми на необхідну довжину. Просушіть під ультрафіолетовою лампою протягом двох хвилин. Якщо цей шар вийшов не рівний, то його поверхню необхідно вирівняти за допомогою пилочки для штучних нігтів. Крім того, дуже важливо на цьому етапі надати нігтям бажану форму.
4
Після цього нанесіть другий шар, або ж виконайте дизайн кольоровими гелями або акриловими фарбами. Просушіть під лампою одну хвилину. Нанесіть закріплює гель. Просушіть так само одну хвилину. Спеціальною рідиною видаліть липкий верхній шар.
Корисна порада
Якщо ви самі вирішили навчитися нарощувати нігті, то не варто засмучуватися у разі невдач. Перший млинець завжди комом! А в цій справі дуже важлива практика. З часом все обов'язково вийде!