Як відключити управління мишею. Як переключити миша.

Ноутбуки та нетбуки - максимально зручний вид комп'ютера. Завдяки його компактності, такий комп'ютер завжди можна носити з собою. Особливо зручно, що керувати ним можна без допомоги мишки.
Інструкція
1
Учасники будь-якого комп'ютера можуть перемкнути управління машиною з мишки на клавіатуру і назад. При цьому не потрібно задавати спеціальних команд для зміни налаштувань. Для виконання якої-небудь дії досить натиснути потрібну комбінацію кнопок на клавіатурі. Так само будь-які маніпуляції з комп'ютером можна здійснювати при управлінні мишею.
2
Налаштування управління мишею має сенс при використанні ноутбуків або нетбуків - пристроїв, на яких є Touch Pad - спеціальна чутлива панель, що замінює у своєму використанні комп'ютерну мишу. Ви можете налаштувати функції Touch Pad в спеціальній програмі, встановленої на вашому комп'ютері. Наприклад, Elan Smart-Pad. Щоб уникнути випадкових натискань на Touch Pad налаштуйте комп'ютер так, щоб він відключав сенсорну панель при підключенні зовнішньої миші. Щоб увійти в меню налаштувань, відкрийте «Пуск» і виберіть «Панель управління». Відкрийте папку «Миша» і виберіть вкладку Smart-Pad. Поставте прапорець у функції «Відключення при приєднанні зовнішньої USB миші. Натисніть «Застосувати» і «ОК». перегляньте вміст інших вкладок, щоб налаштувати мишку відповідно до своїх вимог.
3
Працюючи в інтернет-браузерах, багато користувачів диференціюють управління мишею або клавіатурою. Відключити управління мишею в браузері Opera можна таким способом. Увійдіть в «Меню» браузера і виберіть графу «Налаштування», в ній - «Загальні настройки». У вікні знайдіть вкладку «Розширені». Зліва відображені параметри роботи браузера, які ви можете налаштувати. Знайдіть графу «Управління». Вгорі контекстного меню приберіть прапорець у рядки «Включити управління мишею». Підтвердіть свої дії, натиснувши «Застосувати» і «ОК».
4
Відключити управління мишею в браузері Mozilla Firefox, в «Панелі інструментів» браузера знайдіть вкладку «Інструменти», натисніть на неї і в открившемсяконтекстном меню виберіть «Налаштування». Відкрийте вкладку «Додаткові», розділ «Загальні». Приберіть прапорець поруч із функцією «» Завжди використовувати клавіші курсора для переміщення по сторінках ». Натисніть «Застосувати» і «ОК», щоб зберегти зміни в настройках браузера.
5
Якщо ви хочете відключити управління мишею в якій-небудь грі, то відкрийте «Налаштування» і вкладку з «Управлінням». Знайдіть опції управління мишею і клавішами, задайте системі потрібні команди і натисніть "ОК".
Не потрібно володіти особливими знаннями в роботі з комп'ютером для того, щоб відключити миша . Будь то бездротове пристрій або ж миша , що підключається за допомогою дроту, відключення займе у вас не більше десяти секунд часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, миша.
Інструкція
1
Відключення бездротової мишки. Відразу слід зазначити той момент, що всі сучасні пристрої подібного типу передбачають можливість їх автоматичного відключення. Подібна функція реалізована в основному для економії заряду акумуляторної батареї, встановленої в мишці. Сам процес відключення мишки виглядає наступним чином: якщо протягом 30-180 секунд (залежно від настройки пристрою користувачем) ви не робили жодних рухів мишкою, вона по закінченню заданого часу переходить в режим економії батареї, вимикаючись при цьому. Щоб продовжити роботу, достатньо клікнути будь кнопкою і миша знову буде активна. Крім автоматичного відключення мишки, також існує можливість її ручного вимикання. Для цього на кожному пристрої передбачений спеціальний тумблер, який дозволяє включати миша при необхідності і відключати її за непотрібністю.
2
Відключення мишки, яка підключається до комп'ютера за допомогою шнура. На жаль, такі пристрої не завжди обладнані вимикачем. У більшості випадків для того щоб відключити миша від комп'ютера, її потрібно просто висмикнути з відповідного гнізда на задній панелі ПК. Так, не зовсім зручно, але метод, принаймні, більш ніж ефективний.