Як перейменувати пристрій.

Все основні пристрої ПК, а також знімні диски, мають свої зрозумілі імена, за якими їх можна розпізнати. Наприклад, абсолютна більшість комп'ютерів мають системний, тобто основний, диск з ім'ям «Локальний диск С». Це дає зрозуміти будь-якому користувачеві, який працює за ПК, що цей диск є головним.
Інструкція
1
Проте виникають ситуації, коли диск або накопичувач вимагає перейменування, а робиться це не так просто, як у випадку з файлами або папками. Тому, якщо вам потрібно перейменувати локальний або знімний диск, але ви не знаєте, яким чином це зробити, дотримуйтесь наведеної нижче інструкціі.Нажміте на кнопку «Пуск» в головному меню і виберіть пункт «Панель управління». У вікні виберіть меню «Продуктивність і обслуговування», потім «Адміністрування» і в кінці вкладку «Керування комп'ютером». Якщо ваша панель управління представлена в класичному вигляді, тоді виберіть відразу «Адміністрування» і потім «Керування комп'ютером».
2
Далі у вікні виберіть вкладку «Управління дисками» і клацніть в рядку меню закладку «Дії», в якій виберіть пункт «Усі завдання» і вкажіть вашу задачу - «Змінити шлях до диска або букву диска».
3
У віконці даного пункту меню клацніть на кнопці «Змінити» і в діалоговому вікні виберіть бажану для диска букву. Букви можуть бути тільки латинськими. Пам'ятайте, що букви різних дисків не можуть бути однаковими. Якщо у вас вже існує диск М, ви не можете цієї ж буквою позначити інший диск. Нові букви для дисків С і D можна призначати тільки з адміністративними правами. Якщо ж ви не впевнені у своїх знаннях з адміністрування, краще не перейменовуйте основні диски, оскільки в майбутньому це може привести до небажаних змін в системі.
4
Якщо ви хочете поміняти напис «Локальний диск» на яке-небудь інше, відкрийте в тому ж меню «Дії» вкладку «Усі завдання», після чого виберіть «Властивості». У запропонованій рядку введіть ім'я пристрою і натисніть кнопку «Ок».
5
Для перейменування знімного диска, натисніть на його іконку правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості». Вікно властивостей відразу запропонує вам вкладку «Загальні», в якій в окремому рядку ви повинні ввести бажане ім'я. Пам'ятайте, що в назві не допускаються різні спеціальні символи і знакі.Как бачите, перейменування диска - завдання не з складних. Головне, не перестарайтеся з ім'ям для диска, щоб решта користувачів комп'ютера змогли розібратися, що до чого.