Як зробити образ на флешці. Як скопіювати фото з комп'ютера на флешкку.

Часто перед нами постає завдання: як же зберегти образ улюбленого диска на флешці? Тим більше що зараз з'явилися флеш-накопичувачі великих розмірів. Виявляється, зробити цю операцію не так складно, як може здатися!
Вам знадобиться
  • Безпосередньо комп'ютер, що підтримує роз'єм USB, флеш-накопичувач відповідного розміру і диск, з якого буде проводитися зняття копії. А також програмне забезпечення для копіювання/створення образів
Інструкція
1
В CD/DVD привід комп'ютера необхідно вставити наш диск, а також підключити пристрій зберігання інформації (флешку) до комп'ютера. Скористайтеся роз'ємом USB на панелі вашого системного блоку. Щоб забезпечити найкращу швидкість записування образу бажано мати в системному блоці USB версії 2.0. Для зняття образу нам буде потрібно одна з програм, перерахованих далі. Найбільш поширені з них на даний момент: пакет Ahead Nero, Alcohol і Daemon Tools.
2
Інтерфейс у всіх стандартний і запис образу проходить в один крок, в цьому нічого складного немає. Просто натиснути створити образ і вказати, куди слід зберегти кінцевий файл. Тут можна вчинити так: - якщо вам потрібно, щоб образ був не тільки на флешці, а й на жорсткому диску комп'ютера - слід спочатку зберегти його на вінчестері, а потім і скопіювати його на флешку (Ctrl + C - Ctrl + V або при натисканні правою кнопкою миші Копіювати - Вставити) - якщо образ вам потрібен тільки на флеш-накопичувачі, то слід копіювати його безпосередньо на флешку.
Корисна порада
Намагайтеся користуватися останніми версіями програмного забезпечення - це вбереже вас від помилок при записі або створенні образів дісков.Во час зняття даних з компакт диска програмою для подальшого створення образу бажано не переглядати дані, що знаходяться на цьому компакт-діске.Прі створенні образу кращим варіантом буде вибрати саму мінімальну швидкість читання диска, таким чином, помилки в створюваному образі будуть зведені до нуля.