Як відремонтувати каталізатор.

Якщо часто загоряється лампочка із позначкою каталізатора, значить, що він перегрівається, а через деякий час його потрібно буде ремонтувати. Після серії програвав він пошкоджується, і помітно втрачається потужність двигуна.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - газовий пальник;
  • - болгарка;
  • - молоток;
  • - дриль.
Інструкція
1
Заженіть машину на яму, дайте охолонути вихлопним трубам, щоб випадково не обпектися.
2
Змастіть різьбу рідиною гідропідсилювача керма і за допомогою шестигранних головок, спробуйте відвернути кріпильні гайки каталізатора. Рідина гідропідсилювача володіє потужним антикорозійним властивістю. Не намагайтеся відкручувати гайки накидними ключами на 12 граней, т.к. в результаті багаторазових тривалих нагревов до високої температури, метал гайок пом'якшав, а нарізне сполучення зі шпилькою покрилося окалиною. Крім окалини, на зовнішній частині різьби зазвичай присутній прикипілого дорожня пил і іржа. Їх бажано видалити за допомогою металевої щітки.
3
Зазвичай окалина в різьбі добре ущільнюється, тому якщо гайка НЕ відкручується, нагрійте її газовим пальником. Нагрівайте поступово, щораз пробуйте відвернути гайку. Перегріта гайка може втратити свою форму при спробі відвернути її. При роботі з відкритим вогнем дотримуйтеся обережності, нагрівайте тільки щось одне. Завжди тримайте напоготові пляшку з водою, щоб ви могли відразу залити загоревшуюся деталь.
4
Якщо гайки НЕ откручиваются, зріжте їх за допомогою болгарки. Потім вибийте залишки від шпильок.
5
Вимкніть електричний роз'єм каталізатора.
6
Рассоедините фланцеві з'єднання і видаліть старий каталізатор з вихлопної системи. Уважно огляньте стан керамічної решітки. Якщо її стільники втратили правильну квадратну форму, оплавлені і перекриті, слід замінити каталізатор.
7
Якщо засоби дозволяють, купіть новий каталізатор. Це найкращий варіант, так як в цьому випадку ви відновите економічність машини і повернете колишню потужність двигуна.
8
В разі нестачі коштів, візьміть довге свердло діаметром 30-40мм (трохи менше діаметра вихлопного патрубка) і просвердлите наскрізний отвір в оплавлених сотах. Мета - зробити отвір для виходу вихлопних газів з мінімальним впливом барильця каталізатора, так як будь-яке нерозрахованій розширення вихлопного патрубка тягне порушення порушення хвильових процесів у випускному тракті і знижує потужність двигуна. З цієї причини не варто вибивати за допомогою молотка і стамески, так як при ударах утворюватимуться тріщини і з часом, каталізатор буде розвалюватися, що за підсумком призведе до додаткового зниження потужності двигуна.
9
Металевої корщеткой очистіть фланці вихлопного патрубка від окалини.
10
Підберіть нові мідні кільця по діаметру старих ущільнювальних кілець. В крайньому випадку, можна використовувати старі кільця. Для цього очистіть їх монтажні поверхні і, при з'єднанні фланців, рясно змастіть сірим герметиком.
11
Встановіть каталізатор на машину. З'єднайте електричний роз'єм каталізатора з бортовою проводкою.